reede, 21. veebruar 2020

"Irresistible Force" - D.D. Ayers

Autor: D.D. Ayers
Originaalpealkiri: "Irresistible Force"
Kirjastus: St. Martin's Paperbacks
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 304
Goodreads
Amazon

Lõpuks ometi sain raamatu läbi. Tegin suure vea, kui alustasin politsei K9 üksuse raamatute lugemist just D.D. Ayresi sarjaga. Ma ei tea, mida autor mõtles, kui Shay tegelaskuju lõi - nii rumalat, arulagedalt käituvat ja väiklast "kangelannat" annab otsida. Naise ainus mõistlik otsus ja tegu kogu raamatu vältel oli Bogarti päästmine hukkamisest, kui koer varjupaika toodi. Muidugi pole Shayl aimugi, et Bogart on tegelikult politseikoer, keda omanik James Cannon meeletult taga otsib. Üsna pea on politseinik Shay ukse taga, kahtlustades, et naine on koera röövimisega seotud.  Sellest hetkest alates hakkab Shay käituma nagu poolearuline. Ta ajab oma joru, jonnib ja käitub mõistusevastaselt.
Ma lootsin viimase leheküljeni, et ehk juhtub temaga mingi saatuslik õnnetus, sest James ja Bogart, kes olid lahedad tegelased, väärisid paremat, kui mingit ajudeta tibi, kes end pidevalt ja hoiatustest hoolimata ohtu seadis. Aga kuna tegu on armastuslooga ja vanajumal kaitseb ullikesi, siis loomulikult on lool "happy end".
Igatahes  pani see raamat mu lugemisele tõelise põntsu. Terve veebruari on valitsenud too kurikuulus reading slump ja  kõik üle 36-leheküljelised raamatud on jäänud pooleli. 

1 kommentaar:

  1. Lugesin arvustust ühele raamatule ja seal oli kirjas teie mõte, et peaasi on see, kui inimene on hea. Nii arvasin minagi peaaegu 55 aastat ja nüüd tean, et headus ilma teadmisteta tegelikkusest on kurjus, sest oma ükskõiksusega võimaldab kurjusel tegutseda: https://www.facebook.com/groups/2231896487049802/

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...