esmaspäev, 30. aprill 2018

"Wicked Cravings", "Carnal Secrets" ja "Dark Instincts"

2., 3. ja 4. osa sarjast "The Phoenix Pack"
Autor:  Suzanne Wright
Originaalpealkiri:  "Wicked Cravings", "Carnal Secrets" ja "Dark Instincts"
Kirjastus: Montlake Romance / Brilliance Audio
Esitaja: Jill Redfield
Formaat: e-raamatud + audioraamatud
Ilmumisaasta: 2013-2015
Lehekülgi: 389+366+322 (12h 33min + 12h 16min + 11h 11min)
Goodreads


Sarja teise osa peategelaseks on hundikarja beeta Dante ja hiljuti karjaga liitunud Jaime.  
Neiu on aastaid Dante järele õhanud, kuid kuna mees pole siiani vedu võtnud, otsustab Jamie, et tal on aeg edasi liikuda. Karja beetana pole Dantel suhte jaoks aega ja nii on ta eiranud tungi Jaime järele. Kuid kui naise suhtumine Dantesse muutub, tunneb mees, et on millestki tähtsast ilma jäänud. Jaime seltskonda otsides taipab Dante, et naisel on saladus.


Kolmandas osas lahkub Shaya Phoenixi karjast kuna ta hingesugulane, Mercury karja juht Nick Axton, ei tunnista nende sidet.  Nickil on naise tõrjumiseks oma põhjus, aga ta ei arvanud, et Shaya võib niimoodi kaduda. Ta asub naist otsima.


Neljanda osa peategelasteks on Nicki õde Roni Axton ja Phoenixi karja kaitsja Marcus Fuller.
Noorte vahel lendab igal kohtumisel sädemeid. Marcus tahab suhet, kuid Roni hoiab tagasi. Kui šaakalikarja rünnak sunnib neid koostööd tegema, asub mees naist võrgutama.

Arvamus:
Alustasin sarjaga 2014. aastal ja kuigi lugu oli huvitav, ei jõudnud ma esimesest raamatust kaugemale. Alati tuli peale midagi uut, mis mind rohkem köitis. Eelmisel aastal  jõudsin ringiga sarja juurde tagasi, kuid ajapuuduse tõttu jäi blogipostitus tegemata.  Kuna sarjas on veel lugusid ja sel on isegi spin-off, otsustasin nädal tagasi puid ladudes, et on aeg järjepeale saada ja kuulasin küttepuid riita ladudes audioraamatuid.


Suzanne Wright oskab kirjutada. Ma küll ei tea, kus ta neid tobedaid pealkirju võtab, täiesti arusaamatu, aga fantaasiast daamil puudu ei  ole ja ka sõnaseadmine tuleb tal päris kenasti välja. Õnneks on ka Jill Redfield väga hea jutuvestja ja nii said autori tegelased uue kihi juurde. Mulle meeldivad Suzanne Wright'i kangelased ning karjasisesed suhted tunduvad alati reaalsed ja põnevad.  Neis on tunda, et karjaliikmed tõesti hoolivad, kõigil on oma roll ja kedagi ei tõrjuta kõrvale.
Samas armustseenid on üsna piinlikust tekitavad. Eriti kui sa lugu kuulad. Mul sai lausa kombeks armustseeni alguses lugu pausi peale panna ja e-raamatus tekst kiiresti silmadega üle lasta. See poos ja too poos, natuke ohkimist ja ähkimist. Ahhaa, armustseen lõppes, kuulan edasi.  Vahepeal oli tunne, et kõik need seksistseenid võtsid lugudel tempot maha ja vähemalt pooled oleks võinud üldse raamatutest välja jätta.  Ausalt, autorid peaksid rohkem magamistoa ust sulgema. Mul ei ole vaja detailset ülevaadet kõigest, mis toimub. See ei anna loole midagi juurde. Aga tagasi nende lugude juurde.
Nicki ja Shaya raamat on siiani mu lemmik. Esiteks toimus esimene osa raamatust mõlemast hundikarjast eemal inimeste keskel. Peategelased õppisid teineteist tundma ja Nick tõesti nägi vaeva, et Shaya usaldust ära teenida. Kõige nõrgem lugu on siiani olnud "Wicked Cravings".  Sel oli liiga palju sarnasusi sarja esimese osaga ja Dante käitumine tundus kohati nagu mudilase oma.
Nagu juba mainisin, on Suzanne Wright'il  kombeks end väikeste variatsioonidega  korrata, näiteks on ka Jaimel probleem oma hundiga ja Nicki ja Trey alfaks saamise lugudes oli teatavaid sarnasusi. Kummalisel kombel see eriti ei häirinudki. Kuulasin jutti kolm lugu ja praegu on mul käsil esimene osa spin-off sarjast. 

Sarja raamatud:
"Feral Sins"
"Wicked Cravings"
"Carnal Secrets"
"Dark Instincts"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...