reede, 29. detsember 2017

"White Hot" - Ilona Andrews


2. raamat sarjas "Hidden Legacy" 
Autor: Ilona Andrews
Originaalpealkiri: "White Hot"
Kirjastus: Avon
Formaat:  pehmekaaneline
Ilmumisaasta: 2017
Lehekülgi: 389
Goodreads


Lugemise väljakutse 2017: pealkirjas on värv
 

Nevada Baylori teises juhtumis palkab Cornelius Harrison naise uurima oma abikaasa ja tolle kolleegide mõrva. Nevada avastab, et advokaatide surma asjaolud on äärmiselt kummalised ning kuna ohvreid turvasid Mad Rogani töötajad, kes samuti tapeti, liitub ka mees uurimisega.

Arvamus:
Lugesin suvel uuesti sarja esimest osa "Burn For Me" ning pidin kohe ka teist alustama. Kusjuures  sain raamatuvahetusest endale päris oma paberraamatud. 😍 Sari on seda igati väärt. "Hidden Legacy" on saamas mu lemmik Ilona Andrews'i sarjaks. Mulle kohe meeldivad need paranormaalsed krimkad, kus peale huvitava juurdluse on ka tiba romantikat ja üleloomulikke asju.


Selle sarja tegelastel on nii lahedad võimed. Eriti hämmastav oli Corneliuse oma. Mul kukkus suu lahti, kui ma lugesin, kuidas Nevada ja kompanii niinimetatud vaenlase territooriumile tungisid. Lihtsalt super. Kui kusagil supervõimeid jagataks, siis krabaksin selle kohe endale.
Ma ei pea vist rõhutama, kui väga Nevada ja ta perekond mulle meeldivad. Nad on omapärane kamp - elavad laohoones, üritavad otsotsaga kokku tulla ja hoiavad madalat profiili. Selles loos selgub ka miks see nii on ja kelle eest Nevada isa end aastaid varjas.
Mad Rogan on samuti huvitav tegelane. Noore idealistina läks ta sõtta ning tagasi tuli juba kõvasti vatti saanud, lahingutes karmistunud ja natuke "katki" mees. Viis, kuidas ta teistele veteranidele võimaluse annab, nende eest hoolt kannab, on ühelt poolt inspireeriv, kuid Nevada näeb Rogani läbi ja saab aru ka mehe pahupoolest ja isekatest motiividest.
Nevada ja Rogani suhe areneb selles loos  edasi ja see on ka ainus, mille kallal võiks norida. Mulle meeldis, et esimeses osas oli tegu slowburn romance'iga ehk siis kõik arenes väga mõnusalt aeglases tempos.  "White Hot" seevastu on üsnagi kuum. Võib-olla on teises osas vunki lisatud, sest algselt pidi tegu olema triloogiaga. Nüüd aga käib kõmu, et ilmumas on veel romaane, mille tegevus toimub samas maailmas. Loodetavasti on kolmanda raamatu müüginumbrid piisavalt head ja kirjastus annab sarjale võimaluse. Igatahes on Mad Rogan võtnud nõuks Nevada endale saada ja asub naist sihikindlalt piirama, seda nii otseses kui ka ülekantud tähenduses. Loomulikult uurivad nad koos ka advokaatide tapmist ning avastavad  vana vandenõu uue haru.
Väga hea jätk sarjale. Soovitan lugeda. Mul on "Wildfire" juba riiulis ja ootab uut aastat.

Sarja raamatud:
"Burn For Me"
"White Hot"
"Wildfire"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...