teisipäev, 1. august 2017

"Again the Magic"- Lisa Kleypas

Sarja "Wallflowers" eellugu 
Peategelased: Aline Marsden ja John McKenna
Autor: Lisa Kleypas
Originaalpealkiri: "Again The Magic"
Kirjastus: Brilliance Audio
Formaat: e-raamat
Esitaja: Rosalyn Landor
Ilmumisaasta: 2012
Kestvus: 10 h 39 min (391 lk)
Goodreads

Lady Aline Marsden on lapsepõlvest peale armastanud John McKennat, kuid kui tüdruku isa saab noorte armastusest teada, sunnib ta Johni lahkuma ja lubab poisi hävitada, kui too peaks naasma. Noormehe päästmiseks valetab Aline, et pole teda kunagi armastanud ja vaid mängis Johni tunnetega. Murtud südamega John lahkub, kuid aastaid hiljem tuleb ta Inglismaale tagasi rikka mehena, et Aline'le kätte maksta.

Arvamus:
Taas üks raamat, mida autot juhtides sai kuulatud. Ma ootasin midagi enamat. Kahjuks pole ma Kleypasi romaanides leidnud seda maagiat ja erakordset jutuvestmist, millest nii paljud ajalooliste armastusromaanide austajad pajatavad. 

Kummalisel kombel sai hakkajast neiust, kes klassivahesid trotsis ja McKennale end lausa kaela riputas aastate möödudes edev ja märtri staatust nautiv ebakindel kuivik. Aline suutis oma uhkusega muidu huvitava loo ära rikkuda ning iga leheküljega muutus aina arusaamatumaks, mida mees temas leidis. Isegi otsustava käigu oma õnne leidmiseks pidid teised tema eest ära tegema. Kah mul kangelanna. 😡
See-eest kõrvaltegelaste Olivia ja Gideoni armastuslugu oli kaasahaarav. Gideon oli joodik ning Olivia skandaali tõttu seltskonna põlu alla langenud. Kuidagi need kaks muserdatud hinge leidsid teineteise ja leidsid lohutust.  Ma ootasin kannatamatult lehekülgi nende tegemistest ning nüüd tagasi vaadates meenub mulle eredalt just selle paariga seotud sisuliin.

Sarja raamatud:
"Again the Magic"
"Secrets of a Summer Night"
"It Happened One Autumn"
"Devil in Winter"
"Scandal in Spring"
"A Wallflower Christmas"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...