neljapäev, 29. juuni 2017

"Alpha and Omega" - Patricia Briggs

Sarja "Alpha & Omega" eellugu
Autor: Patricia Briggs
Originaalpealkiri: "Alpha and Omega"
Kirjastus: Penguin Audio
Formaat: audioraamat
Ilmumisaasta: 2013
Pikkus: 2 h ja 25 min
Goodreads

Anna ei uskunud libahuntidesse, kuid kolm aastat tagasi elas ta üle libahundi rünnaku ning on sellest ajast alates elanud hundikarja kõige alama liikmena. Teda on kuritarvitatud ja alandatud, ta on õppinud, et karja tugevamaid liikmeid ei saa usaldada ning vastuhakk on mõttetu. Kuid kui Anna taipab, et ta kari on tapnud keskkoolinooruki, otsustab ta ühendust võtta kõikide libahuntide juhi Marrok'iga. 
Marrok saadab oma poja Charles'i asja uurima. Mehe üllatus on suur, kui ta taipab, et Anna on ootamatu aare - naine on Omega.

Arvamus:
Lühike aga jõuline eellugu Patricia Briggsi uuele sarjale, mille peategelasteks on Marroki poeg Charles (ta on tegelasena läbi lipsanud Briggsi Mercy Thompsoni sarjast) ja mehe kallim Anna.

"Alpha and Omega" andis üsna hea ettekujutuse Charlesist ja Annast, nende iseloomudest ja soovidest, nii et saan tõdeda, et mulle peategelased meeldisid. Eriti lahe oli Charlesi suhtumine oma hunti, keda ta kutsus Vend Hundiks. Natuke häiris, et Charles näis ülepeakaela Annasse armuvat, kuid nähtavasti oli tegu hoopis Vend Hundiga, kes tundis Anna hundis ära oma tulevase elukaaslase.
Soovitan.

Sarja raamatud:
"Alpha and Omega"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...