pühapäev, 26. veebruar 2017

"Truce" - R.L. Mathewson

4. raamat sarjas "A Neighbor from Hell"
Peategelased: Elizabeth ja Robert Bradford
Autor: R.L. Mathewson
Originaalpealkiri: "Truce"
Formaat: e-raamat / audioraamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 284
Goodreads

Lugemise väljakutse 2017: raamat, mille tegevus toimub mõnes suurlinnas 

Krahvi tütrena teab Elizabeth täpselt, mida temalt oodatakse - head abielu, naeratust, perfektset käitumist, isegi kui sisemuses on ta suremas ja igatseb vaid põgeneda. Tänu ristiema pärandusele on neiu võimalus uut elu alustada käeulatuses, kuid enne seda peab ta isa soovil veel viimased kuud Londoni seltskonnas veetma. Kõik pöördub pea peale, kui Londonisse saabub Elizabethi lapsepõlve nemesis Robert. Mees ajab neiu hulluks, kuid röövib samas ka ta südame.

Arvamus:
Sarja neljas raamat on ajalooline armastusromaan ning selgitab, kuidas Bradfordi meeste täitumatu söögiisu alguse sai. Pean tõdema, et kuigi raamatul on omad vead, näiteks liiga tänapäevane kõnepruuk, on see hetkel sarja parim raamat.

Kõik algab sellega, et Jason peab viiendaks pulma-aastapäevaks Haleyle oma kätega kaelakee tegema. Loomulikult on mees ajaga kimpus (peoni on alla kahe tunni), Trevor, see lurjus, on kinni pistnud kogu söödava ning  just sel hetkel otsustab mehe isa jagada pojaga lugu esivanemast (jep, Robertist), kes selle traditsiooniga alustas.
"Truce" oli just nii jaburalt naljakas ja armas, kui ma lootsin. Ma elasin Elizabethile ja Robertile kaasa, nautisin nende sõnasõdu ja vempe. Hästi vahva oli lugeda / kuulata neid lastena. Jessas, autor kohe oskas mind naerma ajada. Kuulasin tükati audioraamatut ning Fran Jules tegi lugu sisselugedes fantastilist tööd.
Kõige naljakam oli muidugi ette kujutada, kuidas Jasoni isa pojale Roberti ja Elizabethi intiimsetest hetkedest pajatas.
Väga hea raamat.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...