laupäev, 14. jaanuar 2017

"Kui me kohtusime" - Susan Mallery

13. raamat sarjas "Fool's Gold"
Peategelased: Taryn Crawford ja Angel Whittaker
Autor: Susan Mallery
Originaalpealkiri: "When We Met"
Tõlkija: Raili Puskar
Kirjastus: Ersen
Formaat: kõvakaaneline
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 320
Goodreads

 photo reiting3small.jpg 

Taryn Crawford on suhtekorraldaja, kes töötab koos endiste jalgpalluritega ning on harjunud mehi paika panema. Ainus kord, kus ta äripartneritele alla jäi, oli kui mehed otsustasid kolida firma Fool's Goldi. Kuid ajapikku hakkab veider linnake naisele aina rohkem meeldima. Veel enam meeldib Tarynile endine eriüksuslane Angel Whittaker, kes koos lahingukaaslastega juhib ihukaitsjate kooli. Mees on kannatlik ning hoolitsev ja ei löö verest välja isegi siis, kui linnapea määrab ta kaheksa väikese tüdruku rühmavanemaks.

Arvamus:
Otsustasin seekord raamatukogus käies rutiinist välja murda. Olin päris kindel, et peab ju olema veel mõni autor, kelle romantilist sarja ma võiksin vähemalt proovida, aga võta näpust, ei leidnud ma sealt midagi uut. Niisiis, haarasin taas Susan Mallery järgmise loo, järjekorras juba kolmeteistkümnenda.
"Kui me kohtusime" oli täpselt sama malli järgi tehtud nagu kõik sarja eelnevad lood. See on lausa traagiline, et kirjanik loob huvitavad ja sümpaatsed tegelased, kuid laseb neil siis traavida juba mööda sissetallatud rada. Ei midagi uut ega originaalset, ei mingeid riske, vaid sama vana joru. Kurb.

Sarja raamatud:

"Täiuslikku püüdes"
"Peaaegu täiuslik"
"Täiuslikkust leides"
"Üksnes minu"
"Üksnes sinu"
"Üksnes tema"
"Suvepäevad"
"Suveõhtud" 
"Kui me kohtusime"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...