laupäev, 28. jaanuar 2017

"Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud" - Jenny Han

1. raamat triloogiast "Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud"
Autor: Jenny Han
Originaalpealkiri: "To All the Boys I've Loved Before"
Tõlkija: Kristina Uluots
Kirjastus: Pegasus
Formaat: pehmekaaneline
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 320
Goodreads

Lugemise väljakutse 2017: raamat, mille kaanepildil on raamat
 photo reiting6small.jpg 

Lara Jean on 16-aastane neiu, kellel on kombeks kirjutada kirju poistele, kellest ta on sisse võetud. Oma kirjades valab Lara Jean paberile kõik oma mõtted ja kirjutab asjadest, mida ta näost näkku kunagi öelda ei julgeks. Loomulikult ei saada ta kirju ära, vaid paneb need emalt saadud kübarakarpi hoiule. Kuid ühel päeval on kirjad kadunud. Keegi on need posti pannud ning nüüd peab Lara Jean tegelema tagajärgedega, sest kirjasaajate hulgas on nii kooli populaarseim kutt Peter, kellelt tüdruk sai oma esimese suudluse, kui ka Lara Jean'i vanema õe endine peigmees Josh.

Arvamus:
Vaatasin enne aastavahetust ameerika noortefilmi "DUFF" ning oli rabatud, kuidas huvitav lugu muutus vahepeal labaseks ja isegi nilbeks. Pärast seda oli "Kõigile poistele, keda olen kunagi armastanud" nagu sõõm värsket õhku.
Mulle meeldis loo siirus ning sõnum, et kuigi me pelgame muutusi, rikastavad need elu ning võivad viia ootamatute avastusteni.  Lara Jean oli sümpaatne tegelane ning temaga juhtunu oli naljakas aga samas ka tohutult südamlik. Armas lugu perekonnast, õdede-vahelistest suhetest, traditsioonidest ning armastusest. Soovitan.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...