neljapäev, 8. september 2016

"Neanderthal Seeks Human" - Penny Reid

1. raamat sarjas "Knitting in the City"
Peategelased: Janie Morris ja Quinn Sullivan
Autor: Penny Reid
Originaalpealkiri: "Neanderthal Seeks Human. A Smart Romance"
Kirjastus: Caped Publishing
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 394
GoodreadsLugemise Väljakutse 2016raamat, mida soovitas Lugemise väljakutse grupi liige
 photo reiting4-5small.jpg 

Raamatu peategelane Janie Morris kaotab ühe päevaga nii peigmehe, elukoha kui ka töö ja kolib sõbranna diivanile. Uue töökoha leidmisega on probleeme ning Janie turgutamiseks viib sõbranna ta klubisse pidutsema. Hommikul ärkab Janie võõras korteris, seljas vaid pesu. Veidrast ööst tuleb aga ka midagi head - turvamees Sir McHotpants, õige nimega Quinn Sullivan, sebib naisele tööintervjuu turvafirmas, kus ta ise töötab. Janie saabki koha endale ning alustab Quinniga veidrat kurameerimistantsu.

Arvamus:
Jane on sarja tutvustanud nii oma blogis, goodreads lehel kui ka FB-is ja kuna tal on selle jaoks jätkunud vaid kiidusõnu, otsustasin ma sarja esimene raamat läbi lugeda.

Mõnusa huumoriga lugu, mille peategelasel oli hulganisti kiikse.  See loomulikult muutis ta erakordseks nii lugeja kui ka Quinni silmis. Nii tekkis mul kahtlus, et tegu võis olla asperegeriga, kuigi otse seda välja ei öeldud.  Vahepeal oli tunne, et keerutamist, oletusi ja teineteisest mööda rääkimist oli liiga palju ja paaris kohas ajas Quinni käitumine mind närvi (näiteks kui ta Janie'i arvamust küsimata talle toidu tellis), aga siis ajas lugu mind kihistama või südamest naerma ja ma lugesin huviga edasi. Janie sõpruskond oli lahe - kamp naisi sai iganädalaselt kokku, et kududa ja oma elust pajatada. Seal siis kuulati, anti nõu, aga ei arvustatud ning ükski Janie sõpradest ei hoolinud, et naine ei osanud isegi vardaid kätte võtta. Ja kuna Janie tihti ei märganud täiesti ilmseid asjaolusid, siis aitas sõpruskond tal ka avastusi teha ja julgustas riskeerima.
Väga hea humoorikas armastusromaan. Soovitan.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...