pühapäev, 25. september 2016

"Kaleidoscope Hearts" - Claire Contreras

1. raamat sarjas "Hearts"
Peategelased: Estelle ja Oliver
Autor: Claire Contreras
Originaalpealkiri: "Kaleidoscope Hearts"
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 301
Goodreads

Around the Year in 52 Books: raamat, mille peategelase amet huvitab sind
 photo reiting3-5small.jpg

Estelle Reuben toibub tasapisi kihlatu ootamatust surmast, kui tema ellu naaseb venna parim sõber Oliver Hart. Aastaid tagasi oli Elle noormehesse meeletult armunud, kuid Oliver lahkus, et arstiks õppida. Nüüd on mees tagasi ning tahab ühte kohtingut, kuid Elle pole kindel, kas ta on valmis taas oma südamega riskima.

Arvamus:
Nonii. Olen terve nädala tõbine olnud. Reedel käisin pereõe juures ning tulemuseks on haigusleht ning peotäis tablette, mida ma terve järgmise nädala võtma pean. Suurema osa ajast tuleb mul voodis olla ning järgmisel reedel selgub, kas suurest rohutamisest on kasu olnud või ei. Kuna suurt midagi teha ei tohi, siis lugesin täna raamatut.
"Kaleidoscope Hearts" oli mõnusalt lihtne lugu leinast, uuest võimalusest, perekonnast ja sõprusest.
Polnud vaja pingsalt kaasa mõelda ja pulsisagedust see lugu ka eriti ei tõstnud. Elle'i kunst tundus hämmastav ning lugedes kasvas soov ta loodud südameid näha aina tugevamaks.  Suurema osa raamatust olid Elle ja Oliver meeldivad ja arukad tegelased, kuid paaris kohas tundusid nad kuidagi natuke lapsikud. Samas meeldis mulle, et kogu lugu polnud vaid Elle'i mätta otsast, vaid osa peatükke (mida oli küll tunduvalt vähem) oli ka Oliveri vaatenurgast. Ma ootasin üht kindlat sündmust ja selle mõju peategelaste elule, kuid raamatus ei mainitud seda poole sõnagagi, kusjuures selleni viivat sündmust (fotosessiooni) rõhutati eriti. Võib-olla on sellest juttu sarja teises raamatus, mille peategelaseks on Elle'i parim sõber Mia.
"Kaleidoscope Hearts" meeldis mulle, aga samas jäi loos nagu midagi puudu. Hea ajaviiteraamat.

Sarja raamatud:
"Kaleidoscope Hearts"
"Torn Hearts" (novella)
"Paper Hearts"
"Elastic Hearts"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...