neljapäev, 18. august 2016

"Sixth Grave on the Edge" - Darynda Jones

6. raamat sarjas "Charley Davidson"
Autor: Darynda Jones
Originaalpealkiri: "Sixth Grave on the Edge"
Kirjastus: St. Martin's Press
Formaat: audioraamat + pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi:  326
Goodreads

 photo reiting5small.jpg

Sarja kuuendas raamatus palub FBI agent Carson Charley abi vana lapseröövi lahendamiseks ning naise korterisse tungivad relvastatud mehed, kes nõuavad, et eradetektiiv otsiks 48 tunni jooksul üles  noore naise või nad tapavad ühe Charley sõpradest. Samuti on eradetektiivil uus klient - mees, kes kaotas kaardimängus deemonile oma hinge. Charley eraelu on üsna kirju -  Cookie õhkab onu Ubie järele ning grim reaper otsustab ka kosjamoori mängida. Kõrvalkorteris elab aga saatanlikult kütkestav Reyes Farrow, kes ootab Charley vastust ühele teatud küsimusele.

Arvamus:
Pügasin hekki, enne kui ladinal sadama hakkas ja naersin südamest (kummardus youtube'ile). Eks selle Charley Davidsoniga ongi nii, et sa kas armastada sarja jaburat peategelast või siis pööritad silmi ja lõpetada lugemise. Mina kuulun kindlalt fännide hulka. Mõnikord mõtlen küll, et grim reaperil logiseb nii mõnigi kruvi, kui mitte kõik, aga iga uus raamat kutsub lugema.

Lugu oli tempokas ning nagu tavaliselt, oli selles nii jaburalt naljakaid, äärmiselt südamlikke, kui ka liigutavaid momente. Charley ja Cookie jutuajamised ajasid mind pidevalt itsitama ning loo erinevad sisuliinid ei lasknud hetkegi igavleda, kuigi vahepeal oli mul tunne, et toimumas oli korraga liiga palju. 
Samuti ilmus sarja uus tegelane, Diiler, kelle kohta praegu veel ei oskagi öelda, millisesse leeri ta langeb, kas tegemist on kurjami või kangelasega. Huvitav oli ta sellegi poolest. 
Charley ja Reyes'i suhe arenes üsna mõnusalt, kuigi kohati oli Reyes liiga taltsas. Ma tundsin puudust ta ähvardustest ja seljanärvi läbi kaksamistest. Vähemalt oli raamatus too fantastiline seina koht. Ma olen seda korduvalt lugenud ja kuulanud ning iga kord südamest naernud.
Loo lõpp sundis mind kohe järgmist raamatut haarama. Soovitan.

Sarja raamatud:
"First Grave on the Right"
"Second Grave on the Left"
"Third Grave Dead Ahead"
"Fourth Grave Beneath My Feet"
"Fifth Grave Past the Light"
"Sixt Grave on the Edge" 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...