laupäev, 13. august 2016

Olen põnevil - august 2016

Augustikuu raamatud:
Kirjastus Tänapäev andis välja uue Hamish Macbethi raamatu. "Ülbe mehe surm" on sarja 20. lugu, kus külas tapetakse loova kirjutamise kursust õpetav väiklane kirjanik John Heppel.


Augusti alguses ilmus ka Charles Martini "Kui ritsikad nutavad". Enne on sama kirjaniku sulest eesti keeles ilmunud "Mägi meie vahel".  "Kui ritsikad nutavad" on lugu seitseaastasest tüdrukust ja võõrast habemikust. Mõlema tegelase elu muutub, kui mõlkis leivaauto nurga tagant välja kihutab. On ju intrigeeriv?

Samuti ilmus augustis Victoria Aveyard'i raamat "Klaasmõõk", mis on raamatu "Punane kuninganna" järg.

Kirjastus Varrak annab välja järjekordse Diana Gabaldoni raamatu "Rändaja". Tegu on sarja "Võõramaalane" kolmanda raamatu teise osaga.

9. augustil ilmus Joanna Wylde'i sarja "Reaper MC" 6. raamat "Reaper's Fire". Lõpetasin just kolmanda osa "Devil's Game" lugemise ning siiani on see parim mootorratturite raamatusari, mida ma lugenud olen.

Sherrilyn Kenyoni sarja "Dark Hunter" 26. raamatu "Dragonmark" peategelane on Illarion - lohe, kes muudeti sajandeid tagasi vastu tahtmist inimeseks ning sunniti inimkonna hüvanguks sõdima.

2. augustil ilmus Mary E. Pearsoni triloogia "The Remnant Chronicles" kolmas osa "The Beauty of Darkness".

Nalini Singh'i lühiromaanide kogumik "Wild Embrace" ilmub 23. augustil ning sisaldab nelja täiesti uut lugu.

Kõige rohkem ootan ma just kahe viimase raamatu kohale jõudmist. Nalini Singh on üks mu lemmikkirjanikke ning "The Remnant Chronicles" puhul otsustasin kohe alguses, et ootan kuni kogu triloogia on ilmunud, enne kui seda lugema asun. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...