kolmapäev, 31. august 2016

"Loving Deviant" - Laurann Dohner

9. raamat sarjas "Cyborg Seduction" 
Peategelased: Deviant ja Venice
Autor: Laurann Dohner
Originaalpealkiri: "Loving Deviant
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2016
Lehekülgi: 166
Goodreads

 photo reiting2small.jpg

Pärast kohutavat autoõnnetust saab Venice'ist, kes on kaotanud kolm jäset, Maa Valitsuse vang, kelle haruldast verd müüakse rikastele. Õe abiga vangistusest põgenenud ning salaorganisatsiooni kaudu tehisjäsemed saanud naine teab, et peab Maalt minema saama ning näeb oma võimalust, kui kaugel kosmosejaamas olev mees endale pruuti otsib. Kohale jõudes taipab Venice, et on sattunud petturi otsa, kes abielu lubades naisi oma bordelli meelitab.
Venice ei jää ootama, millal libaabikaasa teda kosmosepiraatidele kupeldama hakkab, vaid otsib viise kosmosejaamast lahkumiseks. Nii kohtub ta kübrogi nimega Deviant, kelle isa on toonud jaama bordelli kogemusi omandama. 

Arvamus:
Goodreadsi andmeil kuulun ma vähemusse, kellele Laurann Dohneri uus romaan ei meeldinud. Mulle näis, et autor läks ajas kuus aastat tagasi sarja algusesse, kus lool endal polnud suurt tähtsust ja lehti täitis vaid seks. Milline pettumus.
Mõnes mõttes oli see lugu isegi viletsam, kui sarja päris esimene osa "Burning Up Flint", sest ma olen näinud Laurann Dohneri arengut kirjanikuna ning nautisin, et sarjast kujunes iga raamatuga aina põnevam ja mitmetahulisem ulmesari. Ja nüüd selline tagasilangus. Selles loos polnud isegi huumorit, mida ma eelmistes raamatutes hindasin. Loos olid üksikud stseenid (küborgide ühiskonnaga seotud), kus oli hinge ja eelmiste lugude maiku, kuid suur osa oli voodiaeroobikal. Lõpuks ma lihtsalt jätsin lehekülgi vahele.
Võibolla on asi autori tervislikus seisundis. Lugesin, et tal oli rabandus ning taastumine võttis oma aja. Loodan vaid, et järgmiseks küborgide raamatuks on autor taas vormis ja pakub peale kuumade stseenide ka põnevat lugu.

Sarja raamatud:
"Loving Deviant"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...