teisipäev, 16. august 2016

"Devil's Game" - Joanna Wylde

3. raamat sarjas  "Reaper MC"
Peategelased: Emmy ja Hunter (Liam)
Autor: Joanna Wylde
Originaalpealkiri: "Devil's Game"
Kirjastus: Berkley
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 353
Goodreads
 photo reiting4small.jpg 

Reaperite klubi presidendi tütrena on Emmy terve elu veetnud mootorratturite valvsa pilgu all. Isegi kavaleri on keeruline leida, kuna Picnicul on kombeks tütre peigmeeste pihta märki lasta. Kui klubiliige Painter Em'i ära põlgab, otsustab neiu, et on aeg leida mees, kes ta isa ees ei väriseks. Internetis kohtub ta Liam'iga, kes näib klubimaailmast äärmiselt kaugel olevat.
Liam on tegelikult rivaalitseva klubi Devil's Jack liige, kes kurameerib Emmy'ga oma presidendi käsul.  Mehhiko kartell  avaldab mehe klubile survet ning püsimajäämiseks peab klubi Reaperitega rahu tegema. Selleks on Devil's Jack'del vaja aga mõjutusvahendit.

Arvamus:
Raamatu esimene pool kattus "Reaper's Legacy" lõpusündmustega ning kajastas Em'i ja Sophie röövimist, kuid seekord selle raamatu peategelaste vaatenurgast. Seepärast  oli mul päris hea meel, et ei lugenud kolmandat osa kohe pärast teise lõpetamist. Kuna kahe raamatu vahele jäi nii pikk vahe, ei tundunud see kordamisena, vaid lugu oli uus ja värske.

Em avaldas mulle sügavat muljet. Ta oli vahva ja söakas kangelanna ning teadis, kuidas enda eest seista. Viis, kuidas ta Painterile koha kätte näitas ning Skid'i käest põgenes, oli lihtsalt imetlusväärne. Ka Hunteriga sai naine päris kenasti hakkama, eriti meeldis mulle viis, kuidas mees vabandust palus.  :D Hunter ja Em moodustasid laheda paari. Pean tunnistama, et loo alguses ei meeldinud Hunter mulle eriti. Ta oli ennasttäis ning arvas, et tema tahtmine peab alati peale jääma. Loo käigus, kui oli näha, et ta on valmis kompromisse tegema ja Em'i esikohale seadis, hakkas ta mulle aina rohkem meeldima. Kuna peategelased olid pärit erinevatest klubidest, siis keerles osa loost lojaalsuse ümber. Reaperid ja Devil's Jackid olid mitu aastakümmet madistanud ning teistel asjaoludel / teisel ajahetkel oleks too Romeo ja Julia lugu lõppenud hoopis teisiti. Viis, kuidas autor Em'i konflikti ja valikuid kujutas, oli reaalne. Lõpuks pidid mõlemad tegelased ohvreid tooma, et koos olla ja kokku jääda.
Huvitav lugu, imeline kangelanna, üsna kobe kangelane ning piisavalt mootorratturite klubi tegemisi. Mulle meeldis. Siiani parim mootorratturite sari, mida ma lugenud olen. Nüüd soovin vaid, et autor kirjutaks ka Deke'i ja Cookie loo.

Sarja raamatud:
"Reaper's Property"
"Reaper's Legacy"
"Devil's Game"
"Reaper's Stand"
"Reaper's Fall"
"Reaper's Fire"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...