kolmapäev, 31. august 2016

"Chez Stinky" - Susan C. Daffron

1. osa sarjas "An Alpine Grove Romantic Comedy"
Peategelased: Kat ja Joel
Autor: Susan C. Daffron
Originaalpealkiri: "Chez Stinky"
Kirjastus: Magic Fur Press
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 300
Goodreads
 photo reiting3small.jpg 

Linnatüdruk Kat saab vanatädilt päranduse. Kuid rahaga, mida näib üsna palju olevat, käib kaasas tingimus - päranduse saamiseks peab Kat elama vanatädi räämas majas ja hoolitsema tolle lemmikute eest. Ning ka neid näib jätkuvat - neli koera ja trobikond kassi muudavad Kati elu üsna pea huvitavaks. 

Arvamus:
Ma jahin ikka veel pööraselt naljakat raamatut ning arvasin, et 90ndatel aset leidev "Chez Stinky" võiks sellesse kategooriasse sobida. Paaril korral ajas lugu mind muigama, kuid see oli ka kõik. Kusjuures tegu pole üldse nadi looga. Mulle täitsa meeldis.
Loos oli igasuguseid tegelasi päris napakatest kuni mõnusa kiiksuga isikuteni välja. Vanatädi lemmikud ja Kati enda kass Murphee olid kõik isiksused ning ka tõeliselt vahvad tegelased. Peategelane Kat oli arukas ning suutis nii mõnigi kord leida oma probleemidele originaalseid lahendusi. Viis, kuidas ta üliaktiivse koera jalutamise lahendas, avaldas mulle sügavalt muljet.
Samas olid raamatus mõned loogikaapsud ning autor jättis loo kuidagi poolikuks. Ütleme nii, et mind hakkas just huvitama, mis edasi saab, kui jõudsingi viimasele leheküljele. Sarjas peaks olema praeguseks ilmunud kaheksa raamatut, kuid kui ma ei eksi, on need kõik erinevatest paaridest. Mind aga huvitaks just, kuidas Kat ja Joel oma äri püsti panevad ja kuidas asjad laabuvad. Oskab keegi vähemalt öelda, kas nad on järgmises loos kõrvaltegelasteks? Kui on, siis ma loeks sarja meelsasti edasi.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...