teisipäev, 26. juuli 2016

"Rock Hard" - Olivia Cunning

2. raamat sarjas "Sinners on Tour"
Peategelased: Sed Lionheart ja Jessica Chase 
Autor: Olivia Cunning
Originaalpealkiri: "Rock Hard"
Kirjastus: Sourcebooks Casablanca
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2011
Lehekülgi: 429
Goodreads
 photo reiting2small.jpg 

Kui Jessica kihlust lõpetades Sedi südame murdis, sai mehes tõeline playboy. Nüüd viib saatus nad uuesti kokku, kui Jessica Sedi tõttu töö kaotab ning Myrna naise oma assistendina bändi suvetuurile kaasa võtab. Paar on sunnitud kaks kuud koos veetma ning varsti lõõmab kirg uue ägedusega.

Arvamus:
Kui peategelased oleksid suhelnud, siis poleks seda raamatut üldse vaja olnud. Sed ja Jessica olid mõlemad läbinisti ebasümpaatsed kujud. Nad ajasid oma õigust taga ning vilistasid tagajärgedele. Samas oli neil kuhjaga probleeme, mida ei püütudki lahendada, vaid kukuti/nõjatuti vastu järgmist pinda, et oma ihadele vaba voli anda. Nagu esimeses raamatus, on  ka selles osas suurem rõhk seksil ning väiksem rõhk lool endal. Eelmises loos oli tegu vähemalt lahedate peategelastega, kuid Sed ja Jessica olid mõlemad sellised ... uhh, sõnadest tuleb puudu. Nad lihtsalt ei meeldinud mulle üldse. 
Needuse liin oli huvitav. Tegelikult päästsidki bändi teised liikmed kogu loo - nende omavahelist suhtlust oli mõnus lugeda ning vihjed sarja järgmisele raamatule on väga intrigeerivad. Jace tundub olevat just seda sorti piinatud kangelane, kellest mulle lugeda meeldiks. Loodan väga, et sarja kolmas raamat on parem, kui "Rock Hard". Seda osa ma soovitada ei julge, kuid sarja esimene osa "Backstage Pass" oli üsna naljakas erootiline armastusromaan. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...