neljapäev, 30. juuni 2016

"Riot" - Jamie Begley

1. raamat sarjas "Predators MC"
Peategelased: Ice ja Grace
Autor: Jamie Begley
Originaalpealkiri: "Riot"
Kirjastus: Young Ink Press
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 239
Goodreads

 photo reiting3small.jpg 

Kohalik ülikool saadab Grace'i vanglasse kurjategeijatele arvutitunde andma. Naine ei ole oma uuest ametist vaimustuses, kuid kui ta ei taha tööst ilma jääda, peab ta olukorraga leppima. 
Ice on mootorratturite klubi Predators juht, kes koos kaaslastega vanglas karistust kannab. Mees peab plaani, millesse kuulub arvutiõpetaja, kuid kui vana õpetaja asemel ilmub vanglasse Grace, lööb see mehe plaani uppi.

Arvamus:
Predators MC liikmed ei ole kindlasti The Last Riders. See mootorratturite klubi on tõeliselt räpane ning minu jaoks jäi arusaamatuks, miks Grace Ice'i embusse langes. Oli tegu Stockholmi sündroomiga või oli naisel lihtsalt vilets maitse? Muidugi oli Ice piisavalt võimekas, et naist kaitsta. Võibolla just see teda mehe juures köitiski.
Kuigi peategelased mulle eriti ei meeldinud, oli lugu ise põnev. Nii vanglas toimuv kui ka pärast seda juhtunud sündmused haarasid jäägitult mu tähelepanu. Tegelikult oleksin äärepealt toidu põhja kõrvetanud, sest jäin lugema. Igatahes anna sarja järgmisele raamatule võimaluse.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...