pühapäev, 19. juuni 2016

"Kolm lihtsat sõna" - Susan Mallery

12. raamat sarjas "Fool's Gold"
Peategelased: Isabel Beebe ja Ford Hendrix
Autor: Susan Mallery
Originaalpealkiri: "Three Little Words"
Tõlkija: Raili Puskar
Kirjastus: Ersen
Formaat: kõvakaaneline
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 334
Goodreads
 photo reiting4small.jpg 

Pärast luhtunud abielu on Isabel  ajutiselt tagasi Gool's Goldis, et vanemate äraolekul pruudipoodi pidada. Linnakeses on tagasi ka Ford Hendrix, Isabeli noorpõlvearmastus, kellele neiu aastaid kirjutas. Ford ei vastanud Isabelile kordagi, kuid just tolle kirjad aitasid mehel maailma erinevates kriisikolletes mõistuse juurde jääda. Nüüd kohates täiskasvanud Isabeli ei suuda Ford naist enam peast välja. Kui Fordi ema alustab kampaaniat, et oma vallalistele poegadele kallimad leida, palub Ford Isabelil oma pruuti teeselda, et ema ta ometi rahule jätaks.

Arvamus:
"Kolm lihtsat sõna" meeldis mulle tunduvalt rohkem, kui sarja kaks eelmist osa. Tegelikult arvan ma, et see on üks sarja tugevamatest lugudest. Selles oli omajagu peredraamat, mõnusat huumorit ja kaks lahedat armumislugu.
Ford ja Isabel olid huvitavad tegelased. Raamatut oli hea lugeda, sest Isabeli kirjad näitasid täiskavanud naise kõrval ka teismelist, kes oli Fordi kõrvuni armunud. Ta pöörane kiindumus oli niivõrd lahe ja armas. Linna naasnud Isabel oli veel huvipakkuvam tegelane. Ta armastas pruudipoodi ja ka Fool's Goldi, aga ei  näinud end osana linnast. Tal olid plaanid ja siht, mille nimel pingutada. Mulle meeldis, kuidas ta sõpru leidis ja uusi riske võttis. Fordi ja Isabeli pettus oli pöörane, aga samas ka mõistetav. Mehe ema läks üle igasuguse piiri, kuigi too eelmise raamatu laadaputka oli hüsteeriliselt naljakas. Vaene Ford. Tavaellu pöördumine oli mehele niigi raske, aga tegeleda veel emaga, kes mõtles vaid lastelastest (nagu tal neid veel vähe oleks olnud) ja sõna otseses mõttes kiusas oma poega.
Kent ja Consuelo olid raamatu teine paar. Mind häiris natuke, kuidas Consuelo end pidevalt maha tegi ning arvas, et ta pole Kenti jaoks piisavalt hea. Kent oli õnneks piisavalt küpse ja tasakaalukas ning suutis naisele aru pähe panna. 
Kui soovite lugeda kerget armastusromaani, siis on "Kolm lihtsat sõna" just see õige raamat.

Sarja raamatud:
"Täiuslikku püüdes"
"Peaaegu täiuslik"
"Täiuslikkust leides"
"Üksnes minu"
"Üksnes sinu"
"Üksnes tema"
"Suvepäevad"
"Suveõhtud" 
"Kolm lihtsat sõna"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...