laupäev, 18. juuni 2016

"Kaks teistsugust" - Susan Mallery

11. raamat sarjas "Fool's Gold"
Peategelased: Felicia Swift ja Gideon Boylan
Autor: Susan Mallery
Originaalpealkiri: "Two of a Kind"
Tõlkija: Raili Puskar
Kirjastus: Ersen
Formaat: kõvakaaneline
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 328
Goodreads 
 photo reiting3small.jpg 

Peamiselt ülikooli laborites üles kasvanud üliintelligentsel Felicia Swift'il on raske leida nii sõpru kui ka armsamat. Kui ta töökaaslased loovad Fool's Gold'is ihukaitsjate kooli, aitab Felicia neil äri püsti panna ja otsustab, et väikelinn on sobiv koht tavalise elu alustamiseks - armumiseks ja pere loomiseks. Oma üllatuseks leiab ta, et mees, kellele ta maailma teises otsas oma süütuse kinkis, on kohaliku raadiojaama omanik. 

Gideon Boylan  on endine eriüksuslane, kes ei suuda tavaeluga kohaneda. Isegi ta töö öise raadiosaatejuhina aitab tal ülejäänud elanikega distantsi hoida. Uuesti Felicia'ga kohtudes teab mees, et suhe naisega ei ole hea mõte, kuid ei suuda end tagasi hoida.

Arvamus:
Kuigi romaani ülesehitus oli täpselt samasugune nagu sarja kümnel eelmisel lool, oli tegu päris mõnusa naistekaga - kerge lugeda ning ei ajanud närvi mustaks nagu mõni teine Susan Mallery lugu. Minu üllatuseks polnud Felicia peategelasena nii huvitav, kui ta oli eelmises raamatus kõrvaltegelasena. Teravusest ning talle eelmises raamatus omasest jaburusest jäi puudu. Ka Gideon ei avaldanud mulle eriti muljet, kuigi tal olid oma hetked. Laste teema oli huvitav ning tabas mind päris ootamatult. Niisiis, päris hea osa.

Sarja raamatud:
"Täiuslikku püüdes"
"Peaaegu täiuslik"
"Täiuslikkust leides"
"Üksnes minu"
"Üksnes sinu"
"Üksnes tema"
"Suvepäevad"
"Suveõhtud" 
 "Kaks teistsugust"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...