teisipäev, 14. juuni 2016

"Cash's Fight" - Jamie Begley

5. raamat sarjas "The Last Riders"
Peategelased: Cash ja Rachel
Autor: Jamie Begley
Originaalpealkiri: "Cash's Fight"
Kirjastus: Young Ink Press
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 340
Goodreads

  photo reiting3small.jpg 
Rachel on aastaid vaikides vaadanud, kuidas Cash murrab linnakese naiste südameid. Mees pole seda tüüpi, kes end ühe naisega seoks ja paikseks jääks. Veel vähem veel terava keelega Rachel Porteriga, kelle rinnapartii pole suurem asi. Kuid kui Racheli suuvärk mehel kopsu üle maksa ajab, otsustab Cash talle õppetunni anda ning veedab naisega uskumatu tunni. 

Arvamus:
"The Last Riders" eelmised lood vihjasid üsna otseselt, et Cashist ja Rachelist on saamas paar ning kuna mõlemad tegelased meeldisid mulle, ootasin ma huviga nende lugu.

"Cash's Fight" oli põnev ja paljutõotav, kuid kuna kolm esimest lugu keerlesid ümber mõrva, ja neile järgnesid Shade'i ja Lily lugu ning kolm VIP Room'i lugu, mis olid kaudselt Lily'ga seotud, siis arvasin ja lootsin ma, et Cashi ja Racheli raamatuga algab uus pikem lugu. Huvitavad kurjamid olid ju olemas, kuid nende osa jäi liiga väikseks. Nad ilmusid pildile, virvendasid siin ja seal ja loo lõpus oli ka kurjamitel ots peal.
Samuti otsustas autor mingil arusaamatul kombel Cashist paraja tropi teha. Mis mehe eelnevat käitumist arvestades oli täiesti arusaamatu. Cashi tegutsemine muutis Lily ja Bethi elu paremuse poole. Tal oli tugev kaitsjainstinkt ning seda pea kõigis eelmistes lugudes. Miks kohtles ta siis rämpsuna naist, kellest oli tegelikult huvitatud? Cashi ja Porteri vendade rivaalitsemine oli huvitav nüke ning selle valguses oli arusaadav isegi Cashi liigne lõugade lõksutamine. Pööritasin vaid silmi ja mõtlesin, milline idioot ta küll on. Kuid viis, kuidas ta pärast teatas, et tänu tema prohmakale muutus Racheli elu paremaks ja see oligi algusest peale nii mõeldud, ajas mul tõsiselt kopsu üle maksa.
Rachel seevastu oli äärmiselt lahe tegelane. Viis, kuidas ta oma käitumise ja hämmastava andega oma vendade kuritegelikku tegevust tasakaalustada proovis ning samas oli äärmiselt iseseisev ja ei lasknud ühelgi mehel endale pähe istuda, oli super. Pealegi ajas naise suuvärk mu mitmel korral südamest naerma. Ta võime andestada oli hämmastav, kuid samas pidi Cash tõsiselt vaeva nägema, et Rachel tagasi võita. Ja õige ka, oma lolluste ja nõmedustega oli ta selle ära teeninud.
Hea lugu.

The Last Riders:
"Razer's Ride"
"Viper's Run"
"Knox's Stand"
"Shade's Fall"


NB! Kuigi "Cash's Fight" on sarja "The Last Riders" viies raamat, soovitan ma lugeda autori raamatuid ilmumise järjekorras, sest kõik Jamie Begley sarjad on omavahel kuidagi seotud. Ja selles maailmas on "Cash's Fight" mitte viies, vaid hoopis üheksas lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...