pühapäev, 24. aprill 2016

"My Viking Vampire" - Krystal Shannan

1. raamat sarjas "Sanctuary, Texas"
Autor: Krystal Shannan
Originaalpealkiri: "My Viking Vampire"
Kirjastus: KS Publishing
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 400
Goodreads
 photo reiting2small.jpg 

Bailey Ross põgeneb juba pikemat aega oma vägivaldse ekskallima eest. Nüüd on sellele lisandunud uus oht. Bailey valu haistnud džinn on naise sihikule võtnud. Nurka surutuna on Bailey ainus võimalus usaldada äsjakohatud vampiiri Erick Thorsonit. Nii satubki naine Sanctuary - väikesse linnakesse Texases, kus elavad vaid üleloomulikud olendid.

Arvamus:
Kas keegi oskab selgitada, miks ma nii sageli satun raamatute otsa, mille algus on superhuvitav ja edasi läheb kõik allamäge? 
Loodud maailm oli omapärane ning tuletas meelde Sookie Stackhouse'i ja Mercy Thompsoni maailmu. Ka selles sarjas teavad inimesed üleloomulike olendite olemasolust, kuid enamus osariikides peetakse neile aktiivselt jahti. Texas on nende osariikide hulgas, kus üleloomulikel on võimalus saada kodanikuks ning eluolu on natuke parem. Kõlab ju üsna huvitavalt. Kahju vaid, et tegelased ja sündmustik loodud maailmale au ei teinud. Väikelinna seksiklubi nümfomaanidest selgeltnägijate ja bdsm-klubi pidavate lohekujumuutjatega oli nii jabur, et edasi ma sarja lugeda ei kavatse.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...