esmaspäev, 21. märts 2016

"Võimalus" - Robyn Carr

4. raamat sarjas "Thunder Point"
Peategelased: Laine Carrington ja Eric Gentry
Autor: Robyn Carr
Originaalpealkiri: The Chance
Tõlkija: Ketlin Tamm
Kirjastus: Ersen
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi:  328
Goodreads
 photo reiting4small.jpg
Pärast haavatasaamist otsustab FBI agent Laine Carrington Thunder Pointi kolida, et paraneda ja elu üle järele mõelda. Seal kohtab ta mehaanik Eric Gentryt, kes on hiljuti linna kolinud, et tütrele lähemal olla. 

Arvamus:
Meeldis tunduvalt rohkem, kui sarja eelmine raamat "Kangelane", sest "Võimalus" oli tõesti armastusromaan, mis keskendus kahe väikelinnas elava inimese suhtele, mitte aga niivõrd linnale endale.
Loomulikult oli juttu ka linna teistest elanikest ning Ericu garaažis töötava nooruki lugu muutis raamatu mitmekihiliseks ning tunduvalt paremaks. Pearõhk oli aga siiski Laine'il ja Ericul ning ma oskasin seda hinnata. Selles raamatus oli tunduvalt vähem ümber jutustamist ning lugejana ma tõesti tundsin, et võtan tegevusest osa. Samuti sain selles raamatus vastuse küsimusele, kuidas Vennaskond Devoni üles leidis. Oi, kuidas see mind eelmises raamatus vaevama jäi.
Paar korda pööritasin küll silmi, kui Eric ja Laine, kes olid äsja tutvunud, ühes lauses tunnistasid, et ei tunne teineteist veel üldse ja järgmises õhkasid, et on teinteteise jaoks loodud, aga need olid vaid üksikud hetked.
Kuigi raamat puudutas mõningaid väga tõsiseid teemasid nagu näiteks Alzheimeri tõbi, oli tegu mõnusa ja kerge armastusromaaniga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...