laupäev, 26. märts 2016

"Vaid üks suudlus" - Susan Mallery

10. raamat sarjas "Fool's Gold"
Peategelased: Patience McGraw, Justice Garrett
Autor: Susan Mallery
Originaalpealkiri: "Just One Kiss"
Tõlkija: Raili Puskar
Kirjastus: Ersen
Formaat: kõvakaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi:  326
Goodreads
 photo reiting4small.jpg 
Justice Garrettisse armumine oli Patience McGraw’ muidu nii rahuliku lapsepõlve kõrghetk. Ka pärast seda, kui Justice salapäraselt kadus, ei unustanud Patience iial poissi, kes oli ta südame võitnud. Nüüd oli Justice Fool’s Goldis tagasi ja tema kirg mehe vastu sama tugev nagu varem. Kuid kas ta saab tõesti uskuda, et mees uuesti ei jäta teda – ja ta tütart – maha?
Kui ihukaitsja Justice Garrett oli alles noorukieas, tõi tunnistajakaitseprogrammis osalemine ta sellesse idüllilisse linna, ning ta ei unustanud iial selle soojust ega lapsepõlvesõbra armsat ilu. Ta naaseb Fool’s Goldi, et avada siin kaitseakadeemia. Patience’ist, keda ta omal ajal tundis, on saanud täiskasvanud naine. Ta ei suuda vastu panna naise naeratusele ega kehavormidele. Kuid Justice’i minevik tähendab seda, et ta ei sobi abikaasaks ega isaks.
Patience ja Justice arvavad, et suudlevad vaid ühe korra... Ja siis veel korra... Hea küll, veedavad vaid ühe öö koos. Kuid peagi avastavad nad, et armastusel on kummalised teed.

Arvamus:
Taas kord üks korralik armastuslugu Susan Mallery sulest.
Mulle meeldis tunnistajakaitse osa loost ning Justice'i töökaaslased  olid äärmiselt värvikad ja huvitavad. Tegelikult ootan ma päris põnevusega nende lugusid. Justice ja Patience ei olnud nii huvipakkuvad kui raamatu kõrvaltegelased, kuid tegu oli meeldiva paariga, kellele ma rõõmuga kaasa elasin. Mõnusa vaheldusena ei toppinud linnaelanikud oma nina eriti peategelaste tegemistesse, kuigi peaaegu kõik eelnevad paarid said raamatus vähemalt mainitud. Mind jahmatas vastuolu selle ja sarja eelmise raamatu "Terve pikk suvi" vahel: eelmises osas oli Charlie väga kindel oma soovis pere luua ja laps saada, kuid selles loos käitus naine oma rasedate sõbrannade juuresolekul nagu oleks lapsesaamine viimane asi, millele ta mõelda tahab.
Päris huvitav kokkusattumus oli, et haigus, mida põdes Robyn Carri raamatus "Võimalus" noorte poiste ema, oli sama haigus, mille all kannatas ka Patience'i ema.
Kerge ja meelelahutuslik armastusromaan.

"Vaid üks suudlus"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...