laupäev, 6. veebruar 2016

"Second Grave on the Left" - Darynda Jones

2. raamat sarjas "Charley Davidson"
Autor: Darynda Jones
Originaalpealkiri: "Second Grave on the Left"
Kirjastus: St. Martin's Paperbacks
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2012
Lehekülgi: 316
Goodreads

Lugemise Väljakutse 2016: raamat, mida lugesin originaalkeeles
 photo reiting4small.jpg

Cookie on mures, sest ta sõbranna Mimi on kadunud. Salapärane teade söögikoha seinal juhatab Charley ja Cookie Mimi koolikaaslaseni, kes hiljuti suri. Üsna varsti avastavad naised, et paljud Mimi koolikaaslased on viimasel ajal oma otsa leidnud.
Kuna haiglast põgenenud Reyes Farrow on nagu maa alla vajunud, otsib Charley ka meest, kuna tollel on hull plaan lasta deemonitel oma surelik keha tappa. Charley kardab aga, et koos kehaga sureb ka mehe inimlikkus.

Arvamus:
Tõeliselt pöörane, aga oi, kui hea sari. Tegelikult loen ma raamatut juba teist korda ja olen üleni Charley Davidsoni maailma lummuses.
Tegu pole vaid krimkaga, vaid loos on paras annus huumorit ja draamat. Charley on algusest peale olnud kummaline tegelane - ühel hetkel jätab ta täiesti arulageda inimese mulje ja siis rabab naise asjalikkus mu jalust. Tal on keskendumisprobleeme (võõrasema sõnul on Charley'l sääse tähelepanuvõime) ning ta ei suuda või ei taha kiiresti ühelt teemalt teisele hüpata. Kui vestluspartner seda teeb, on Charley vastused nii jaburad, et tahtmatult venib naeratus kõrvuni. Kusjuures see mulle sarja juures meeldibki, esmapilgul on tegu väga kerge meelelahutusega, aga kui lugema hakkad, taipad peagi, et kui sa ei keskendu, jääd naljast ilma.
Charley suhted oma perekonnaga on selles loos üsna segased ning loo lõpus ka üsna šokeerivad. Juhtunu rabas mind niivõrd, et poetasin isegi pisara ja tundsin nagu oleks ka mind reedetud.  Samuti on nüüdseks selge, et Reyes on mees, kellest saab sarja kangelane, kuid kindlasti pole see suhe kergete killast.
Mulle sari meeldib ning loen huviga edasi. Hetkel on Charley mul lemmik paranormaalne detektiiv.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...