pühapäev, 28. veebruar 2016

"Kangelane" - Robyn Carr

3. raamat sarjas "Thunder Point"
Peategelased: Spencer Lawson ja Devon McAllister
Autor: Robyn Carr
Originaalpealkiri: "The Hero"
Kirjastus: Ersen
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 304
Goodreads
  photo reiting2-5small.jpg

Raamatu tagakaanelt:
Meeleheitele aetuna võtab Devon McAllister oma tütre ning põgeneb kohast, kus neil oleks pidanud ohutu ja kindel elu olema. Tal pole aimugi, mis järgmise kurvi taga ootab, aga ta on üsna veendunud, et see ei saa olla hullem selja taha jäetust. Tema plaan on põgeneda kuhugi, kus ta saab olla nähtamatu. Selle asemel viib ootamatu abipakkumine ta Thunder Pointi, tillukesse Oregoni linna, kus tahetakse abivajajaid aidata.
Spencer Lawson, tundliku väikese poisi lesest isa, teab nii mõndagi vajadusest sõpru leida. Aga midagi muud ta ei otsi. Selle asemel on ta suunanud kogu oma energia uude töökohta Thunder Pointi keskkooli jalgpallitreenerina. Meeskonnaga on ta karm ja nõudlik, kuid väljaspool platsi hell ja lahke... just sedasorti mees, kes suudaks Devoni haigetsaanud südant parandada.
Devon arvas, et tahab kogu maailma eest peitu pugeda. Aga Thunder Pointis leiab vapruse sealt, kust seda kõige vähem oodata oskad... ja mõnikord ootab ees kangelane.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Ma lõpetasin raamatu eile ja olin tänaseks juba kangelanna nime ära unustanud. Spenceri nimi meenus mulle Mercy'ga seoses, sest tüdruk kutsus teda Penceriks ja see oli ka ainus koht, mis mulle naeratuse näole tõi. Raamatus oli liiga vähe dialoogi, suurema osa raamatust tundus nagu jutustaks keegi raamatut ümber ja seda ka üsna igavalt. Algus oli päris põnev, kuid siis vajus lugu kuidagi ära. Tegelikult arvan ma, et see oleks pidanud algama enne Devoni põgenemist ning näitama rohkem elu Vennaskonna juures. Eriti aga Laine'i ja Devoni sõprust. Seda oleks olnud tunduvalt põnevam lugeda, kui Devoni ja Spenceri üsna igavat armumist. Kõige huvitavam oligi vast Laine'i tegevus Vennaskonna juures ja kuidas Rawley Devoni üles korjas ja jalule aitas. Vahepeal aga jäi mulje, nagu oleks osa raamatust puudu. Mind näiteks huvitas, kuidas Vennaskond Devoni üles leidis, aga sellest lihtsalt libiseti üle. Loodetavasti on sarja neljas raamat parem.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...