pühapäev, 24. jaanuar 2016

"The Vampire's Mail Order Bride" - Kristen Painter

1. raamat sarjas "Nocturne Falls"
Peategelased: Delaney ja Hugh
Autor: Kristen Painter
Originaalpealkiri: "The Vampire's Mail Order Bride"
Kirjastus: Sugar Skull Books
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 370
Goodreads 
Amazon
 photo reiting2-5small.jpg
Restoranis ettekandjana töötav Delaney naaseb ühel õhtul ununenud jootraha järele ja näeb kogemata pealt, kuidas ta mafioosost boss tapab inimese. Kõrilõikajate eest põgenedes põikab naine majja, kus tegutseb tutvumisteenuste firma. Ajal, mil firma juhataja on hõivatud, piilub Delaney klientide kaustu ning leiab, et üks naistest saadetakse postipruudina kaugesse Nocturne Falls'i linna. Kuna kaustas pole fotot, otsustab põgeneda ihkav Delaney  ise naise asemele asuda. 
Õnnetuseks pole neiul aimugi, et Nocturne Falls on üleloomulike olendite pelgupaik, kus elanike peitmiseks tähistatakse 365 päeva aastas halloweeni. Mees, kelle juurde naine teel on, on tegelikult vampiir Hugh, kel pole õrna aimugi, et oma nina igale poole toppiv vanaema on talle posti teel pruudi tellinud.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Raamat on hetkel amazoni lehel tasuta. Allalaadima meelitas mind humoorikas kaanepilt, kuid tegelikult oli raamat paras pettumus.

Loo algus oli põnev ja naljakas. Delaney põgenemine Nocturne Fallsi ning kohtumine Hugh'ga ning kokkupõrked Piperiga olid tegelikult väga hästi kirjutatud ning ajasid mind korduvalt naerma. Linnake ise oli lummav. Aastaringne halloween tõi raha sisse ning samas aitas elanikel oma tõelist olemust varjata. Turist ei hakka ometi kahtlustama, et rahvahulgas kihvu välgutav ja toretsevas keebis ringi uhkeldav mehepoeg on tegelikult vereimeja või et šerif  muutub mõnikord karvaseks ja ulub mägedes kuu poole.
Kõik hakkas allamäge minema, kui Delaney tõeline isik välja tuli, mis minu arust juhtus loos liiga vara. Igatahes tuli naise tõeline isik välja ning paar lehekülge hiljem olid peategelased juba kõrvuni armunud. Kõik toimus liiga kiiresti, Hugh muutus süümepiinades vaevlevaks tolaks, vanaema roll oli raamatu teises pooles pea olematu, lugu hakkas venima, kaotas oma võlu ning polnud enam naljakas. Isegi raamatu lõpus toimuv action ei suutnud minus enam huvi äratada. 
Miks küll ei võinud kogu lugu olla nii hea nagu esimesed peatükid?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...