kolmapäev, 20. jaanuar 2016

"Teased" - Jamie Begley

1. raamat sarjas "The VIP Room"
Peategelased: Vida ja Colton
Autor: Jamie Begley
Originaalpealkiri: "Teased"
Kirjastus: Young Ink Press, LLC
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 217
Goodreads

 photo reiting3small.jpg 
Kui Vida parim sõbranna Sawyer inimkaubitsejate poolt röövitakse ning politsei ei leia piisavalt tõendeid süüdlaste vahistamiseks, otsustab neiu ise tegutsema asuda. Ta läheb ainsa mehe jutule, kes teda aidata saaks. King hoiab Queen City't raudses haardes, kuid viimasel ajal on  mehe konkurent üritanud teda vahendeid valimata hävitada ning näib, et Sawyeri röövimine on vaenlase järgmine käik.
Vida saab King'i klubis stripparina tööd. Laval tantsides ja VIP ruumis sületantsu tehes korjab neiu kild killu haaval informatsiooni Sawyeri leidmiseks. Kuid King on mures - aastaid tagasi, kui Vida ja Sawyer olid lapsed, võttis ta vaid talle teadaoleval põhjusel tüdrukud oma kaitse alla ning kuna King ei saa hetkel midagi Sawyeri heaks teha, otsustab ta Vida kaitsmiseks neiu just äsja vanglast vabanenud Coltoni juurde elama panna.
Colton istus aastaid kuriteo eest, mida ta ei sooritanud. Nüüd vabaduses, tahab ta vaid minevikuga lõpparve teha ja oma elu joonde sättida. Mehel pole mingit soovi lapsehoidjat mängida, kuid ta on King'ile teene võlgu ning esimest korda Trouble'it (Vida lavanimi) tantsimas nähes, jääb mehel hing kinni. Korteri jagamisest näib kujunevat tõeline põrgu ...


Arvamus:
Tahtsin kohe järgmise The Last Riders raamatu juurde hüpata, kuid keegi mainis Goodreadsis, et peaksin lugema kõiki Jamie Begley raamatuid selles järjekorras, nagu nad autori kodulehel üleval on, sest kõik selle maailma tegelased on ühel või teisel viisil üksteisega seotud.
Nii ma siis alustasingi Jamie Begley kolmanda sarjaga. "The VIP Room" tegevus toimub Queen City's, mis näib The Last Riders'ite kodulinnast üsna kaugel olevat. Coltonil on tätoveerimissalong ja Vida käib ülikooli viimasel kursusel. Nad on väga erinevad inimesed, kes olude sunnil peavad elupaika jagama ja teineteise seltsis palju aega veetma.
Raamatut ei olnud kerge lugeda - Vida puutus stripiklubis kokku kõiksugu tüüpidega ning ega ta koduski rahu ei saanud. Coltoni magamistoa ees oleks vabalt võinud olla pöörduks, sest see naiste voor, mis sealt sisse ja välja saalis, oli lõputu. Alguses tunduski meespeategelane nii Vidale kui ka mulle kui lugejale paraja kiimakoti ja persevestina, kuid ajapikku andis autor mehe kohta aina rohkem infot ning mu arvamus muutus. Colton oli aus ja lojaalne, kuid kui inimene, keda ta armastas, mehe usalduse reetis, siis tagasi seda enam ei saanud.
Romantikat ja armastuslugu selles osas eriti polnudki. Põhiliselt kirjeldati teisi tundeid - iha, hirm, põlgus, tülgastus, ängistus jne. Selleks ajaks, kui Vida ja Colton teineteise vastu midagi romantilist tundma hakkasid, sai lugu läbi. Siiski oli paar momenti, mis olid hästi südamlikud või siis ajasid mu naerma. Näiteks kui Vida jättis Coltoni järjekordsele vallutusele mulje, et mees on vägivaldne jõhkard. See olukord näitas, et kuigi Vida oli sõbranna kadumisest muserdatud, oli temas tahtejõudu ja pealehakkamist.
Loo lõpp oli paras pettumus - kõik toimus tohutu kiirusega ja kuigi Colton ning Vida olid paar (mille üle mul on hea meel), jäi Sawyer ikkagi kadunuks. Nähtavasti saan ma teada, mis neiust sai, kui loen sarja järgmist raamatut "Tainted".

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...