laupäev, 30. jaanuar 2016

"Risky Shot" - Kathleen Brooks

2. raamat sarjas "Bluegrass Series"
Peategelased: Danielle De Luca ja Mohtadi Ali Rahmen
Autor: Kathleen Brooks
Originaalpealkiri: "Risky Shot"
Kirjastus: Laurens Publishing
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi:  201
Goodreads
Amazon 

  photo reiting3small.jpg
Õhtul, mil McKenna ja Danielle avastavad tõe pokkeriõhtute kohta, muutub naiste elu jäädavalt. Kui McKenna eelistab linnast lahkuda, siis Danielle jääb paigale. Järgnevate kuude jooksul jälitab naine mehi, kes teda taga otsivad ning otsib asitõendeid korruptsiooni kohta. Siis saab ta McKenna'lt sõnumi ja taipab, et vaid koos saavad nad vastu astuda meestele, kes neid hävitada üritavad. Danielle saabub Keenestoni ja tutvub galantse Mo'ga. Üsna pea on nad armunud, kuid mis juhtub siis, kui mõlema päritolu välja tuleb?
Arvamus:
Tunduvalt parem kui sarja esimene osa. Ikka veel on tegu selle ülepeakaela armumisega, kuid selles raamatus sain ma vähemalt aru, mida peategelased teineteises nägid. Mo'd rabas Danielle'i julgus, arukus ja elujanu ning Danielle'ile meeldis Mo lahkus, vaated elule ning ta tundis end mehe seltskonnas turvaliselt. Pärast läbielatut oli see Danielle'i jaoks äärmiselt tähtis.
Danielle oli hoopis sümpaatsem peategelane kui McKenna. Kui naisi võrrelda, siis McKenna oli liiga täiuslik ning peitis pea liiva alla. Danielle see-eest tegutses ning ta tunded Keenestoni saabudes ja McKenna elu nähes olid täiesti arusaadavad.
Kuigi ka Mo ja Danielle'i suhe oli minu maitse jaoks liiga kiire, meeldisid mulle loo peategelased. Päris mitmel korral ajasid Mo ja Danielle'i juhtumid mind itsitama. Loo lõpp oli täielik šokk. Nüüd pean ma ka kolmandat osa lugema.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...