laupäev, 9. jaanuar 2016

"Knox's Stand" - Jamie Begley

3. raamat sarjas "The Last Riders" 
Peategelased: Diamond ja Knox
Autor: Jamie Begley
Originaalpealkiri: "Knox's Stand"
Kirjastus: Young Ink Press, LLC
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi:220
Goodreads

 Around the Year in 52 Books: järgmine raamat sarjas, mida ma loen
 photo reiting4small.jpg 
Knox teeb elu suurima vea ning satub mõrvas kahtlustatuna kohtu alla. Kui ta oma advokaadi välja vihastab, keeldub too meest esindamast ja hädas motoklubi palkab Diamond Richards'i. Ainus põhjus, miks Diamond töö vastu võtab, on lubatud suur tasu. Kuid kui naine asub Knox'i süütust tõestama, satub ta ise ohtu ning kautsjoni vastu vabastatud Knox otsustab Diamondil silma peal hoida. Üsna varsti avastab mees, et külmal advokaadil on ka teine pool, mida Knox meelsasti tundma õpiks.

Arvamus:
Sarja kolmandas osas leitakse The Last Riders vana vaenlane tapetuna ning omaenda lolluse tõttu saab Knoxist kahtlusalune. Asjalood on päris täbarad, kuni Diamond ringi nuuskima hakkab. Knox ja Diamond moodustasid huvitava paari. Nad ei salli teineteist - Diamond on otsustanud mootorratturitest nii kaugele hoida, kui vähegi võimalik ning Knox leiab, et naine on ennasttäis vuhva, kes peab end teistest paremaks. No ja siis on nad sunnitud koos aega veetma ja avastavad, et neid tõmbab teineteise poole.

Mulle meeldis Diamondi mitmekihilisus - loo alguses on ta karjäärile pühendunud range ja tõsine advokaat ning siis hakkavad ilmnema aina uued ja uued üksikasjad tema elust ning kokku tuli üsna kirev ja huvitav pilt. Mulle meeldis ta täiesti segane perekond ja see, kuidas Diamond The Last Riderite hulka sobitus. Zombide värk ajas mu naerma ning Diamondi meeletu huvi ellujäämisvarustuse vastu oli armas. Ja see, kuidas ta lõpuks Knoxi eest võitles, oli ühteaegu lahe ja jaburalt naljakas.
Knox oli loo alguses paras persevest, kuid kui ta lõpuks end kokku võttis, oli tegu mehega, kelle teod raamatu lõpus mind sügavalt liigutasid. Tegelikult hakkas ta mind enda poole võitma üsna ruttu pärast esimesi peatükke, vaid korra olin nii vihane, et silmist lõi sädemeid, sest  Knox kasutas Diamondi haavatavat olukorda ära. Mehe minevik oli üsna sünge ning ta kõhklused mõistetavad.
Kõige põnevamad tegelased olid kindlasti Sex Piston ja ta kaaskond. Nad on sarja algusest peale laineid löönud ja see, kuidas The Last Riders ja nende enda mootorratturite klubi nendega kimpus on, oli halenaljakas. Need eided juba teavad, kuidas vanduda, juua ja elada.
Loo lõpplahendus oli natuke liiga kiire ja silutud, aga sellegi poolest oli tegu hea jätkuga.
Jamie Begley lood muutuvad aina paremaks ja näib, et olen neist sõltuvusse sattunud. Sex Pistoni ja Studi lugu on järgmine. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...