laupäev, 5. detsember 2015

"Vampire Most Wanted" - Lynsay Sands

20. raamat sarjas "Argeneau"
Peategelased: Basha Argeneau ja Marcus Notte
Autor: Lynsay Sands
Originaalpealkiri: "Vampire Most Wanted"
Kirjastus: Avon
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 358
Goodreads
 photo reiting3-5small.jpg 
Basha Argeneau on sajandeid oma perekonda vältinud ning erinevate nimede all maailmas ringi rännanud töötades enamasti rändtsirkustes ja -karnevalidel. Kuid siis ilmub Californiasse rändkarnevali, kus Basha töötab, musta riietatud surematu, kelle ülesandeks on Basha kaasa viia.  
Marcus Notte plaaniks on välja uurida, kas hulljulge blond naine, kes aitas põgenema ühe surematute maailma tagaotsitavama isiku, on tõesti rändakarnevalis tegutsev ennustaja ning kui see tõeks osutub, peab Marcus Basha koju kohtu ette viima. Kuid saatusel on teised plaanid - Marcusele hakkab Basha aina rohkem meeldima ning üsna varsti leiab mees end naist kaitsmas ja aitamas.

Arvamus:
Seda raamatut oli väga raske hinnata. Tegevuskoht ja lugu ümbritsev salapära meeldisid mulle väga ning ka peaegelased olid sümpaatsed. Pealegi oli raamatus juttu nii mõnestki tuttavast vampiirist. Mulle meeldis, et autor andis piisavalt vihjeid, kuid ei ajanud mind kordagi segadusse. Pärast pikka töönädalat oli raamat just see, mida ma vajasin.
Kuid loos oli ka tülgastavaid asju. Ma ei tea, kui kaua läheb, enne kui ma unustan raamatus kirjeldatud "perekonnapikniku". Nähtavasti üsna palju. Loo viimane peatükk oli aga nii jube, et ma ei teadnud, kas nutta või õuduses karjuda. Samuti ei saa ma aru, kuidas sajandeid elanud vampiirid võivad nii lollid olla. Selle sarja noored vampiirid näivad elust hoopis rohkem teadvat. 
Kõige rohkem vihastas mind aga, et pärast kõike, mis laagris juhtus ning mida Leonius ja Abbadon tegid, oli selle raamatu lõpus paganama cliffhanger. 

Sarja raamatud:
"A Quick Bite"
"Love Bites"
"Single White Vampire"
"Tall, Dark and Hungry"
"A Bite to Remember"
"Bite Me If You Can"
"The Accidental Vampire"
"Vampires Are Forever"
"Vampire, Interrupted"
"The Rogue Hunter"
"The Immortal Hunter"
"The Renegade Hunter"
"Born to Bite"
"Hungry For You"
"The Reluctant Vampire"
"Under a Vampire Moon" 
"The Lady is a Vamp" 
"Vampire Most Wanted"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...