laupäev, 26. detsember 2015

"Vampire Mine" - Kerrelyn Sparks

10. raamat sarjas "Love at Stake"
Peategelased: Connor ja Marielle
Autor: Kerrelyn Sparks
Originaalpealkiri: "Vampire Mine"
Kirjastus: Avon
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2011
Lehekülgi: 369
Goodreads
 photo reiting3-5small.jpg 

Sõbrad arvavad, et Connoril on keskeakriis. On ta ju 499-aastane vallaline vampiir. Mees ise soovib vaid, et teised oma nina kogu aeg ta ellu ei topiks. Sõprade peale pahane Connor eirab otsest käsku ning leiab nii lumest vigastatud naise. Kui ta aga päästetuga Romatechi jõuab, juhtub midagi, mis vaid suurendab lõhet Connori ja ta sõprade vahel.
Marielle on ingel, kes sõnakuulmatuse pärast jäi oma tiibadest ilma. Naine loodab, et Connorit aidates on tal võimalus tiivad tagasi teenida. Kuid inimesena on Marielle'il kõik need segased emotsioonid ning kõige tugevamad neist on tunded nägusa šotlase vastu.

Arvamus:
Connor on sarja algusest peale olnud mulle eriti südamelähedane tegelane. Tema moodused Shanna isaga toimetulemiseks on mulle alati naeratuse näole toonud. Pole siis ime, et ootasin pikisilmi Connori lugu ja see oli suurepärane. Mulle meeldis loo sündmustik, see laiendas Kerrelyn Sparksi loodud maailma ning viis loo uuele tasemele. 
Ma armusin taas loo kangelasse (Oh, Connor, kui sa vaid oleksid olemas ka reaalses maailmas), kuid Marielle oli nagu tilk tõrva meepotis. Ühel hetkel oli ta asjalik ja tõeline kick-ass ning järgmisel hetkel muutus ta nii naiivseks, et see oli lausa jabur. See oli omamoodi arusaadav, sest ta oli ingel ning maistes asjades üsna eluvõõras, kuid see pidev jõnksutamine ühest äärmusest teise tundus lihtsalt vale.

Sarja raamatud:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...