neljapäev, 31. detsember 2015

"Uustulnuk" - Robyn Carr

2. raamat sarjas "Thunder Point" 
Peategelased: Mac  ja Gina
Autor: Robyn Carr
Originaalpealkiri: "The Newcomber"
Tõlkija: Hles Hinrikson
Kirjastus: Ersen
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 352
Goodreads
Proovikivi: raamat, mis kirjutati algselt teises keeles
 photo reiting3-5small.jpg
Pärast naise jalgalaskmist kasvatas Thunder Pointi asešerif Mac tädi abiga lapsi ja töötas nagu loom, et neile head kodu pakkuda. Romantikaks lihtsalt ei jäänud aega. Kuid nüüd on lapsed piisavalt suured ja Mac alustab suhet oma hea sõbra Gina'ga, kellesse ta juba aastaid on salamisi armunud olnud. Probleemid ei lase end aga oodata, kui linnakesse saabub Mac'i endine naine ja Gina teismeline tütar satub pärast luhta läinud suhet pahandustesse.

Arvamus:
Parem kui esimene osa. Mac ja Gina olid hästi kirjutatud tegelased ning ma tegelikult nautisin teismelistega seotud draamat. Mulle meeldis, et Coopi lugu jätkus, kuigi Sarah muutus selle raamatuga aina ebasümpaatsemaks. 
Tegelikult oli kogu raamatul Hallmarki telesarja maik ning raamatu tutvustus oli eksitav. Seal rõhutati Maci endise abikaaasa rolli ja kuigi naine saabus linna probleeme tekitama, ei saanud ta nendega eriti hästi hakkama ja kadus päris kiiresti.
Hoopis suurem sisuliin oli seotud küberkiusamisega ning see oli täitsa huvitav. Ainus, mis kripeldama jäi, oli kiirus ja ladusus, millega kiusamisega seotud probleemid lahendati ja kokku võeti.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...