pühapäev, 13. detsember 2015

"Upon the Midnight Clear" - Sherrilyn Kenyon

13. raamat sarjas Dark Hunter; 2. raamat sarjas Dream Hunter
Peategelased: Leta ja Aidan O'Conner
Autor: Sherrilyn Kenyon
Originaalpealkiri:  "Upon a Midnight Clear"
Kirjastus: St. Martin's Press
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2007
Lehekülgi: 282
Goodreads
  photo reiting3small.jpg 
Pärast perekonna reeturlikku käitumist elab kuulus näitleja Aidan O'Conner erakuna. Mees on kibestunud, inimestes pettunud ja ei taha ülejäänud maailmast midagi teada. Kuid siis satub keset tugevat lumetormi mehe ukse taha nääpsuke naine ning Aidanil ei jää muud üle, kui Leta oma katuse alla võtta.
Leta on Olümpusel sündinud unejumalanna, kel õnnestus sajandeid tagasi vangistada valujumal Dolor. Kui Aidani ahne vend Dolori äratab ning Aidanit tapma saadab, ärkab ka Leta. 
Jumalanna, kes ei tea kaasaegsest maailmast midagi ja saab oma jõu inimeste emotsioonidest, taipab, et ainus viis Dolorist jagu saada, on kasutada Aidani viha, kuid selleks on vaja usaldust ning pärast läbielamisi oma pere ja kallimaga pole Aidan selleks valmis.


Arvamus:
"Upon a Midnight Clear" oli parem, kui unenäojumalate sarja esimene raamat "The Dream Hunter", kuid samas olin ma ka natuke pettunud. Esiteks oli lugu hästi lühike ja teiseks toimus Leta ja Aidani vahel kõik ebareaalse kiirusega. Alles Leta jõudis kohale ja järgmisel hetkel olid nad armunud ning Aidan uskus, et tegu on jumalannaga. Vägisi jäi tunne nagu oleks raamatust suur osa puudu. Kuhu jäi suhtearendus ja korralik kirjeldus Leta minevikust. Naine oli nii huvitav tegelane. Ma tahtsin temast rohkem teada saada. Tegelikult oli ka Aidan põnev tegelane ja ka lugu oli köitev, aga minu arust vajas suhtearendus pikemat lahti kirjutamist. Sellisel kujul nagu raamatus, suhet nagu polnudki. :(
Lühike ja suures kirjas järg Dream Hunterite sarjale.

Sarja raamatud:
"Upon the Midnight Clear"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...