pühapäev, 6. detsember 2015

"The Immortal Who Loved Me" - Lynsay Sands

21. raamat sarjas "Argeneau"
Peategelased: Shelly Carne ja Basil Argeneau
Autor: Lynsay Sands
Originaalpealkiri: "The Immortal Who Loved Me"
Kirjastus: Avon
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 357
Goodreads
 photo reiting4small.jpg 
Veel paar tundi tagasi ei uskunud Shelly Carne vampiiride olemasolusse. See oli loomulikult enne seda, kui kurjategijast vereimeja sõna otseses mõttes läbi ta poe trampis, jättes endast maha verise segaduse. Puänt saabub, kui Shelly saab teada, et üks kurjategijat jälitavatest headest vampiiridest võib olla ta hingesugulane. Naise mõistus ütleb, et see on võimatu. Kuid üks pilk Basil Argeneau'le ning Shellyl tekivad hoopis huvitavamad mõtted.
Basil ei suuda uskuda, et naljakas ja sõnakas Shelly on ta hingekaaslane, kuid meeletu külgetõmme nende vahel jätab kahtlustele vähe ruumi. Samuti ütleb mehe kõhutunne, et Shelly on surematute maailmaga tihedamalt seotud ning naist võib  ähvardada oht, mille eest vaid Basil teda kaitsta saab.

Arvamus:
Seda osa ma tõesti nautisin, kuigi lugu oli sama - vampiir kohtab oma hingesugulast, hakkab sööma, näeb seksi unes, hakkab sellega ka ilmsi tegelema ja nii edasi. Kuid seekord oli lugu põnev ja ka naljakas. Samuti sidus see kokku eelmise osa lahtised otsad.
Shelly oli fantastiline tegelane. Ta ei kartnud oma arvamust avaldada, kasutas aju ja temas oli tohutult elujanu. Ka Basil oli lahe tegelane. Ega ma alguses palju ei lootnud, aga ta hakkas mulle tohutult meeldima. Nagu ka teismeline Stephanie. Vaimustav tegelane. Samuti oli selles loos palju eelmistest lugudest pärit vampiire ja nende hingekaaslasi. Hea oli nendest taas lugeda ja teada saada, mis nende elus vahepeal toimunud oli.
Põnev ja naljakas raamat. Nüüd tuleb vaid loota, et järgmine on sama hea.

Sarja raamatud:
"A Quick Bite"
"Love Bites"
"Single White Vampire"
"Tall, Dark and Hungry"
"A Bite to Remember"
"Bite Me If You Can"
"The Accidental Vampire"
"Vampires Are Forever"
"Vampire, Interrupted"
"The Rogue Hunter"
"The Immortal Hunter"
"The Renegade Hunter"
"Born to Bite"
"Hungry For You"
"The Reluctant Vampire"
"Under a Vampire Moon" 
"The Lady is a Vamp" 
"The Immortal Who Loved Me"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...