teisipäev, 1. detsember 2015

"Rock Chick Revolution" - Kristen Ashley

8. raamat sarjas "Rock Chick"
Peategelased: Ally Nightingale ja Ren Zano
Autor: Kristen Ashley
Originaalpealkiri: "Rock Chick Revolution"
Kirjastus: Smashwords
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 530
Goodreads
Proovikivi: naisautori raamat
 photo reiting4small.jpg 

Ally Nightingale’il on saladusi, mida ta isegi Rokitibidega ei jaga. Kuid kaks meest teavad, millega Ally tegeleb. Üks neist on ta parim sõber Darius Tucker ning teine mees on Ren Zano, kellele kuulub Ally süda. Mees seda muidugi ei tea. 

Viimase aasta sündmusi arvestades teab Ally kahte asja. Esiteks, ta ei saa endale kunagi Kuuma kutti ning teiseks on ta läbinisti Nightingale. Nüüd tuleb tal vaid välja nuputada, mida nende teadmistega peale hakata.

Kui Ally saladused päevavalgele tulevad, asub Darius naise seljatagust kaitsma ning Ren ei oska seisukohta võtta. Rokitibid ja Kuumad kutid jagunevad kahte leeri ning taamal terendab revolutsioon. Nüüd peab Ally olukorra kontrolli alla saama, sest viimaks ometi on ta välja mõelnud, mida elult tahab. Ta on Rokitibi, kes väärib oma Kuuma kuti ning Renist, kellesse ta armunud on, kavatseb Ally iga hinna ees kinni hoida.

Arvamus: 
Mul läks üsna kaua, enne kui sarja viimase osa „Rock Chick Revolution“ kätte võtsin. Minu arust on Ally olnud sarja algusest peale kõige ebasümpaatsem rokitibi. Indy raamatus (sarjas esimene) käitus ta lausa jaburalt ja tema väike etteaste Kristen Ashley teises sarjas „Colorado Mountain“ ei muutnud teda mulle just südamelähedasemaks. Sarja viimases osas üllatas naine mind meeldivalt. Ma nägin teda täiesti uues valguses. Ta kasutas mõistust, teadis millal tagasi tõmbuda ja ei peljanud abi kutsuda, kui ta seda tõesti vajas. Aeg-ajalt käis Ally mulle närvidele, aga milline rokitibi pole seda teinud. Välja arvatud Sadie, loomulikult. "Rock Chick Regret" oli täiuslik. Ojaa.

Ren meeldis mulle. Ta sobis Ally’ga kokku ja kuigi neil oli paar üliemotsionaalset ja dramaatilist stseeni, siis enamuse ajast olid nad huvitav ja hästi toimiv paar. Samuti ei olnud Ren nii macho ja oma õigusi taganõudev. Ta tundus üsna mõistlik ja lasi Ally'l ise otsuseid langetada.

Kui millegi kallal üldse iriseda, siis Kristen Ashley pingutas seksistseenide rohkusega üle. Ta oleks võinud osa neist välja jätta ja raamat oleks olnud lühem, tabavam ja kompaktsem. 

Kõike arvesse võttes oli sarja viimane osa meeldiv lugemiselamus. Loodetavasti kirjutab autor varsti ka Dariuse loo.

Sarja raamatud:
"Rock Chick Revolution"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...