pühapäev, 27. detsember 2015

"Markii armuke" - Margaret McPhee

5. raamat sarjas "Halva kuulsusega džentelmenid" ("Gentlemen of Disrepute")
Autor: Margaret McPhee
Originaalpealkiri: "Mistress of the Marquis"
Kirjastus: Ersen
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi:280
Goodreads
Rahva Raamat
Proovikivi: raamat, mis meeldis mu emale
 photo reiting4small.jpg 
Ta võib ju kaunistada markii voodit, kuid markii sõrmust ei kanna ta iial.
Nad sosistavad tema nime ballisaalide hämarais nurkades – markii armuke! Selle rolli mängimiseks peab Alice Sweetly võtma oma tunnustatud näitlejaandest välja viimase: naerata, kuni valu üle läheb, kuni nad su valesid uskuma jäävad, kuni sa ise uskuma jääd. Teeskle, et ta ei tähenda sulle midagi.
Kui Razeby markii usub, et tal läheb armukesega suhete katkestamine libedalt, eksib ta rängalt. Igal õhtul astub naine Covent Gardeni teatris juubeldava publiku ette ja piinab teda oma iluga. Aga Razeby peab abielluma ning kuigi Alice võib kaunistada tema voodit, ei saa ta iial kaunistada Razeby kätt.

Arvamus:
Lugu algab lahkuminekuga. Rikas lord otsustab, et tal on aeg abielluda ja katkestab suhte oma armukesega. Loomulikult taipab mees kohe pärast armukese lahkumist, et on naisesse kõrvuni armunud ja elu temata on kole ja kõle.
Armuke, kes ei suuda uskuda, milline kaabakas lord on, lahkub mehe muretsetud majast, naaseb lavale ja üritab oma elu edasi elada. Kahjuks pole see aga nii kerge, kui oled kuulus näitlejanna ja kohtud oma eksiga pea iga kord kui ümber pöörad.
Mulle raamat meeldis. See oli kerge jant, kus tunnetest ja draamast puudust ei tulnud. Minu üllatuseks ei häirinud mind põrmugi, et ma Alice'i ja Razeby suhte algusest midagi ei teadnud. Samuti ei morjendanud mind fakt, et tegu oli sarja viienda raamatuga. Nii on täiesti võimalik, et loen mõnda Margaret McPhee romaani ka tulevikus.
Mu ema luges seda enne mind ja kui ma temalt raamatu kohta küsisin, siis ütles ta et see aitas lugeda. Uskuge mind, tema suust on see suur kiitus. :) 

Sarja eesti keeles ilmunud raamatud 
 photo hertsogi-armukese-paljastamine-esimene-raamat.jpg  photo suumlnge-ja-motildetlik-dentelmen-teine-raamat.jpg
 photo maskiga-kaumlttemaksuingel-kolmas-raamat.jpg  photo ohtlik-maumlng-suumlnge-lordiga-neljas-raamat.jpg  photo 25515982.jpg

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...