laupäev, 26. detsember 2015

"Lihtne" - Tammara Webber

1. raamat sarjas "Contours of the Heart"
Autor: Tammara Webber
Originaalpealkiri: "Easy"
Tõlkija: Evelin Schapel
Kirjastus: Pegasus
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 309
Goodreads
Rahva Raamat
Proovikivi: sõbra soovitatud raamat
 photo reiting4-5small.jpg 
Kennedy jättis Jacqueline'i maha, neiu on majanduses läbi kukkumas ning kui poleks Lucast, oleks Kennedy kaabakast sõber Jacqueline'i ära vägistanud. Kuid õnneks on noormees olemas ja Jacqueline pääses vaid ehmatusega. Nüüd peab ta vaid juhendaja Landon Maxfieldi juhendamisel majanduses kursusekaaslastele järgi jõudma ja oma kõikuma löönud enesekindluse tagasi saama.
Arvamus:
Keerulisele teemale vaatamata oli see väga positiivne raamat.
Jacqueline elas üle kohutava ehmatuse ja kuigi asjalood oleksid võinud olla hoopis hullemad, tundis ta end ikkagi ohvrina. Tänu sõbranna toetusele ja Lucasele, kes ta päästis, hakkas Jacqueline tasapisi oma elu korda seadma. Mulle meeldis, kuidas autor Jacqueline'i kujutas ning tema valikuid ja otsuseid lugejale tutvustas. Kogu protsess oli väga elujaatav ja tervendav ning neiu tugivõrgustikul oli kindlasti selles oma osa. Samuti meeldis mulle, et autor ei ilustanud ülikoolielu, vaid tõi välja selle varjupoole ning ei otsinud staatusega tegelastele vabandusi. Lucas ja Landon tõid raamatusse salapära ja huumorit ning kokku tuli üks hea noortele mõeldud romaan.
Lugesin Pegaususe lehelt, et sarja järgmine romaan peaks ilmuma 2016. aasta kevadel. Võite kindlad olla, et loen seda ka.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...