kolmapäev, 30. detsember 2015

"Knight" - Kristen Ashley

1. raamat sarjas "Unfinished Hero" 
Peategelased: Anya Gage ja Knight Serbing
Autor: Kristen Ashley
Originaalpealkiri: "Knight"
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2012
Lehekülgi: 285
Goodreads
 photo reiting2small.jpg

Sõbranna veab Anya vägisi peole ning jätab neiu siis üksinda. Kuna Anya telefoni aku saab tühjaks, astub ta magamistuppa et takso kutsumiseks telefoni kasutada ning kohtub Knight Serbing'uga.
Knight on marus, kui leiab koju tulles, et ta vend Nick on mehe korteris peo korraldanud. Kuid kui ta tuppa astub armas ja süütu Anya, on Knight lummatud. Teades, et ta pole neiule sobiv mees, otsustab Knight distantsi hoida, kuid kui Anya sõbranna pärast Knighti ööklubis probleemidesse satub, taipab ta, et Anya vajab kedagi, kes teda kaitseks.
Knight on mees, kes teab, mida tahab ja selle ka saab. Nüüd tahab ta Anyat. Kuid kas Anya on valmis Knighti elu pahupooleks.

Arvamus (sisaldab spoilereid):
Hoiatus raamatu alguses valmistas mind mõnevõrra ette ning ma ei ootanudki lilli ja liblikaid, südameid ja nunnusid kassipoegi, kuid tegelikult polnud ma valmis ka selleks, mida lugesin. 
"Knight" on sünge erootiline armastusromaan, mille meespeategelane kuulub kriminaalse elemendi hulka.
Kusjuures see, et ta pätt oli, mind eriti ei häirinud. Mind ajas hoopis rohkem närvi, et ta kuulus taas nende "kangelaste" hulka, keda võib nimetada ingliskeelse terminiga "stalker". Miks küll Kristen Ashley selliseid mehi nii vastupandamatuks peab? Kohati hirmutas Knight mind meeletult ning minu jaoks oli arusaamatu, kuidas Anya mehe tegusid romantilisteks pidas.
Samuti oli see kummaline, kuidas Anya mehe jõukust ära kasutama hakkas. Ta nimetas  raamatus oma sõbrannat korduvalt kullakaevajaks, aga Knighti ööklubisse tõi kaasa kakskümmend viis "parimat sõpra", kes terve õhtu mehe kulul sõid ja jõid. Kellel üldse on kakskümmend viis parimat sõpra? Kas tõesti naisel, kelle sõnavara tundus koosnevat vaid kahest ja poolest sõnast: "God, Umm ja Okay"?
Raamatus oli mõningaid häid momente, kuid samas ka palju veidraid ja isegi vastikuid hetki. Näiteks Knighti soov, et Anya teda voodis issiks kutsuks, ehmatas mu päris tõsiselt ära.
Tegu pole Kristen Ashley halvima raamatuga, kuid samas pole see ka eriti hea lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...