pühapäev, 27. detsember 2015

"Exquisite Trouble" ja "Exquisite Danger" - Ann Mayburn

 photo 21935336.jpg  photo 22362229.jpg 

1. ja 2. raamat sarjas "Iron Horse MC" 
Peategelased: Swan ja Smoke
Autor: Ann Mayburn
Originaalpealkirjad: "Exquisite Trouble" ja "Exquisite Danger"
Kirjastus: Fated Desires Publishing
Formaat: e-raamatud
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi:324 + 294

 photo reiting2-5small.jpg 
Swan on autistlike joontega noor naine, kes ei talu inimeste puudutusi ja ei suuda lugeda nende näoilmeid. Lisaks on tal veel mitmeid veidraid harjumusi, mis tal reaalses maailmas funktsioneerida aitavad. Neiu töötab stripiklubis ettekandjana ja tal on kaks ülikoolikraadi  - üks matemaatikas ja teine raamatupidamises. Vabal ajal vaatab ta internetist üsna  krõbedaid seksivideosid. Swanil on ka kaksikõde Sarah, kellega ta eriti ei suhtle. 
Swani elu muutub, kui  neidude bioloogiline ema varastab kurjategijatelt hunniku raha ja paneb oma tütred nii ohtlikku olukorda. Sarah üritab ema leida, et Swani ja oma kihlatut kaitsta, kuid kaob jäljetult. Swan röövitakse ning neiu seis on päris täbar. Õnneks lasi Sarah kihlatu, kes on Iron Horse MC juht, Swani jälgida ning mootorratturitel õnnestub neiu päästa. Nii saabki Swan teada, et igaõhtune stripiklubi seksikas klient on tegelikult tema valvekoer ja Iron Horse MC liige nimega Smoke
Smoke on Swani jälginud juba nädalaid ning talle meeldib kõik, mida ta näinud ja avastanud on. Nüüd tahab ta Swani endale. Mees on seksuaalne dominant ning otsustab aega varuda ja Swanile tasapisi elustiili tutvustada sel ajal, kui nad Sarah kihlatu palvel naist ja neidude vargast ema otsima asuvad.

Arvamus:
Keegi soovitas mulle mõni aeg tagasi Ann Mayburni mootorratturite sarja. Nii ma raamatut "Exquisite Trouble" lugema hakkasingi. Ausalt olin enda peale päris tige, kui avastasin alles pärast raamatu ostmist, et tegu on Smoke'i ja Swani loo esimese poolega. Kuna tahtsin teada saada, kes ikkagi loo kurjamid on, ostsin ka teise osa.
Raamat oli erootika osas natuke mu mugavustsoonist väljas, kuid samas ma hindasin, et Smoke võttis aega ja ei surunud Swanile oma elustiili peale. Nad tegid magamistoas ja väljaspool seda küll üsna veidraid asju, kuid mees ootas alati Swani nõusolekut ning veendus, et naine tunneb end mugavalt ja hästi.
Loos oli ilmseid ja ärritavaid vasturääkivusi. Swan ei talunud inimeste puudutusi ning kui keegi, keda ta ei usaldanud seda siiski tegi, tundis ta nagu jookseksid tuhanded putukad üle ta naha. Ning siis paari päeva jooksul tutvus ta kolme mehega, kes võisid teda puudutada ning mingit putukate pealetungi ei järgnenud. Loomulikult olid kõik mehed ülikuumad eismese klassi mehepojad. Kus siin loogika on?
Samuti ei meeldinud mulle Swani naeruväärne reageering iga kord kui ta Smoke'i nägi. Piisas, et mees tuppa astus ja juba olid neiukesel püksid märjad. See tundus kuidagi liiga ülepaisutatuna, sest juba pärast paari peatükki oli selge, et Swan on Smoke'ist lootusetult sisse võetud.
Teine raamat "Exquisite Danger" oli parem. Swan oli enesekindlam, suutis end rohkem talitseda ning mida kaugemale nende suhe arenes, seda rohkem olid nad võrdväärsed partnerid. Teises raamatus oli ka rohkem madinat ja mürglit, sest Swan ja Smoke avastasid, kuidas neidude narkarist emal õnnestus nii peene rööv läbi viia.
Kokkuvõtteks ütlen, et lool oli potentsiaali ja osa sellest meeldis mulle väga. Swani perekond oli äärmiselt pöörane ja lahe ning kõik pilguheidud tüdruku lapsepõlve olid fantastilised. Samuti meeldis mulle väga Swani sõbranna ning tema lugu loeksin ma hea meelega. Kahjuks otsustas autor hüpata ajas natuke tagasi ning järgmisena ilmub Sarah lugu ning kui ma õigesti aru sain, siis täpselt sama moodi kahes osas. 

Esimene osa "Exquisite Trouble": hinne 2
Teine osa "Exquisite Danger": hinne 3
Keskmine: hinne 2.5

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...