reede, 25. detsember 2015

"Dublin Street" - Samantha Young

1. raamat sarjas "On Dublin Street" 
Peategelased: Jocelyn Butler ja Braden Carmichael
Autor: Samantha Young
Originaalpealkiri: "On Dublin Street"
Tõlkija: Eva Finch
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 375
Goodreads
Proovikivi: raamat paigast, mida tahan külastada
 photo reiting4small.jpg 
Neli aastat tagasi jättis Jocelyn piinava mineviku seljataha ja asus elama Šotimaale. Naise rahulik ja lähedasi suhteid vältiv elustiil muutub, kui ta kolib elama Dublin Streetile ning saab korterikaaslaseks elavaloomulise Ellie. Kohtumine Ellie sarmika venna Braden Carmichael'iga lööb aga Jocelynil jalad alt.
Kuna naine ei taha suhet, teeb mees ettepaneku, et nad võiksid olla lihtsalt seksisemud. Alguses Jocelyn nõustub, kuid taipab peagi, et kangekaelne šotlane tahab rohkemat kui kuuma linade vahel püherdamist.

Arvamus:
Ma ei loe eriti kaasaegseid armastusromaane, kuid seda raamatut kiitsid nii sõbrad kui ta goodreadsi liikmed. Kui see siis ka eesti keeles ilmus, otsustasin raamatu läbi lugeda. Pidin ju ise veenduma, millest kogu see kära.  Pean tunnistama, et mulle lugu meeldis. Päris mõnus vaheldus oli lugeda mehest, kes erinevalt naisest tahtis püsisuhet ja selle nimel kõvasti vaeva nägi.

Jocelyn oli vahepeal nii tõrges, et ajas mu vanduma, aga otsis lõpuks abi ning ta raviseansid olid huvitavad. Braden oli natuke liiga täiuslik - nägus, sarmikas, edukas, jõukas, vaimukas ... see loetelu võiks veel jätkuda, aga siis mainis autor ta hambaid ja see tasakaalustas natuke kõiki neid ülivõrdeid, mida loos mehe kohta kasutati. Kõrvaltegelased olid huvitavad, armulugu särisev (Braden kasutas lausa hiilgavalt seda seksisemude kukkulepet Jocelyni võrgutamiseks), nalja sai omajagu  ja lugu ise oli tempokas.
Huvitav ja kaasahaarav armastusromaan.

Kokku on sarjas kuus romaani ja mitmeid lühijutte ja -romaane. Eesti keeles on juba ilmunud ka sarja teine osa "London Road", mida ma suure tõenäosusega loen 2016. aastal.

Sarja raamatud (eesti keeles):
"Dublin Street"
"London Road"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...