neljapäev, 24. detsember 2015

"Dream Chaser" - Sherrilyn Kenyon

14. raamat sarjas Dark Hunter; 3. raamat sarjas Dream Hunter 
Peategelased: Xypher ja Simone Dubois
Autor: Sherrilyn Kenyon
Originaalpealkiri: "Dream Chaser"
Kirjastus: St. Martin's Press
Formaat: pehmekaaneline raamat
Ilmumisaasta: 2008
Lehekülgi: 369
Goodreads
 photo reiting4-5small.jpg 

Raamatus "Devil May Cry" osutas Xypher jumalannale teene ning vastutasuks lubas Hades Xypheril ühe kuu maa peal veeta. Xypher otsustab oma nappi aega targasti kasutada ning kätte maksta naisele, kes ta reetis ja põrgusse piinlema jättis. Kuuldes Xypher plaanides, lööb Satara kartma ning hakkab otsima viise mehe tapmiseks. Lõpuks saab ta Strykerilt atlantea käevõrud, mis köidavad kandjate elujõu kokku. Nüüd tuleb jumalannal leida vaid inimene, kelle elujõuga endine unejumal siduda.
Simone Dubois on New Orleansis töötav koroner, kes kuuleb sõbralt lugu laibast, mis keset lahkamist hingama hakkas ja surnukuurist välja jalutas. Kuna Simone näeb vaime, loodab sõber, et naine oskab teda juhtumi juures aidata. Kuriteopaika uurides ründavad naist aga daimonid ning ilma Xypheri sekkumiseta oleks naine surmalaps. Kuid siis ilmub daimonist sõdalane, kel õnnestub Xypher ja Simone käevõrudega kokku köita. Algab meeletu võidujooks mööda New Orleansi otsides võtit, mis avaks käevõrud.

Arvamus:
Vau. See Dream Hunterite raamat oli hoopis parem kui eelmised. Tegelikult oli "Dream Chaser" suurepärane. Lugu oli küll eelmiste sarnane - üksteise külge köidetud peategelased meenutasid mulle Kyriani ja Amandat, aga "Dream Chaser" oli vaimukam.  Mulle meeldisid peategelased ning nende veider huumorimeel. Tegelikult itsitasin ma suurema osa raamatust - isegi siis, kui tegevus äärmiselt pingeliseks muutus. Xypher ja Simone pidid sõna otseses mõttes kogu aeg Satarast sammu võrra ees olema, et ellu jääda, sest käevõrudesse oli peidetud mingi jumalate loodud eelajalooline GPS, ja nende dialoog kubises sarkastilistest ja vaimukatest ütlustest, sest alguses ei meeldinud nad eriti teineteisele. 
Julianil oli oma osa ning ka Acheron üritas peategelasi aidata, aga kõige huvitavamaks kõrvaltegelaseks oli hoopis Jaden. Ma ootan kannatamatult, et temast rohkem teada saada.
Lõpuks ometi muutub "Dream Hunter" sari huvitavaks. 

Sarja raamatud:
"Dream Chaser"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...