neljapäev, 31. detsember 2015

"Bitter Sweet Love" - Jennifer L. Armentrout

Sarja "The Dark Elements" eellugu
Peategelased: Jasmine ja Dez
Autor: Jennifer L. Armentrout
Originaalpealkiri: "Bitter Sweet Love"
Kirjastus: Harlequin Teen
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 105
Goodreads

Proovikivi: raamat, mille pealkirjas on vastandsõnad
 photo reiting4small.jpg 
Jasmine on Dezi ülepeakaela armunud. Neiu arvab, et noormees vastab ta tunnetele, kuid siis lahkub Dez hüvasti jätmata ja Jasmine ei kuule temast enam sõnagi. Kolm aastat hiljem naaseb Dez koju, et Jasmine'iga abielluda, kuid Jasmine pole valmis andestama. Ta annab Dez'ile seitse päeva ja nimekirja oma tingimustega.

Arvamus:
Hea algus sarjale. Jennifer L. Armentrouti loodud maailmas kaitsevad gargoilid maailma deemonite eest. Mis on täitsa huvitav idee. Olen vist ainult ühes raamatusarjas lugenud gargoilist kõrvaltegelastest ning seal oli too rohkem koomiline vahepala. Selles sarjas on gargoilid võimsad olendid, kes suudavad lennata, muutuda kiviks, sest nii nad tavaliselt puhkavad ja öösiti patrullivad nad tänavatel ja võitlevad deemonitega. 
Loo tegelased olid lahedad. Jasmine ei rahuldunud rolliga, kuhu traditsioonid teda suruda tahtsid, vaid tahtis enamat. Dez mõistis seda ja tegelikult teadis, et tuleb hetk, mil ta peab oma kadumist selgitama, aga samas oli ta valmis vaeva nägema, et Jasmine'i usaldust võita. 
Mulle meeldis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...