pühapäev, 6. detsember 2015

"Anguish" ja "Desolation" - Bella Jewel

3. raamat sarjas "Jokers' Wrath"
Peategelased: Mack ja Jaylah
Autor: Bella Jewel
Originaalpealkiri: "Anguish"
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2014
Lehekülgi: 287
Goodreads
 photo reiting4small.jpg 
Mack on nomaad. Talle meeldib ringi liikuda ja ta ei räägi eriti oma minevikust. Kuid kui mehe endine tüdruksõber sureb, jõuab minevik tite näol mehe ukse taha. Üleöö saab Mackist isa. Kuna karm baiker ei oska ega taha imiku eest hoolitseda, otsustab mees lapsehoidja palgata.

Jaylah on suures jamas ning vajab raha ja paika, kus mõnda aega redutada. Nähes lapsehoidja kuulutust, kasutab naine juhust, kuigi tal pole beebidega mingeid kogemusi. Maimuke tuleb aga koos nägusa papaga, kes lapsega tegemist teha ei taha. Jaylah otsustab, et Mack peab pojaga sideme looma ning asub mehe kaitsemüüre maha lõhkuma.

Arvamus:
Mulle täitsa meeldis. Tempokas ja huvitav mootorratturite lugu. Mack oli sünge ja tujukas ning Jaylah jälle elavaloomuline, aga mitte eriti taibukas.
Põhjus, miks ta jamasse sattus, oli jabur ning tema enda järgmised sammud sobisid rohkem nõdrameelsele. Kuid see, kuidas ta proovis Macki  poja eest hoolitsema meelitada, oli armas. Samuti meeldis mulle, kuidas ta teatud situatsioonides käitus (jah, see kuulus mähkme juhtum).Tüüpiline Jaylah, alguses ei mõtle, keerab midagi kokku ja pärast selgub, et see toob talle kasu. Eelmiste raamatute tegelastel oli loos oma roll ning see, et tegevus toimus klubihoonest eemal, oli hea vaheldus.
Soovitan, kui teile meeldivad lood mootorratturitest, kus klubielu jääb tagaplaanile ning räägitakse rohkem baikerite pereelust.


4. raamat sarjas "Jokers' Wrath"
Peategelased: Ty ja Pippa
Autor: Bella Jewel
Originaalpealkiri: "Desolation"
Formaat: e-raamat
Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi:253
Goodreads
 photo reiting3-5small.jpg 

Pippa müüdi lapsena orjusesse. Nüüd vabana üritab ta jalgu alla saada ja elama õppida, kuid see pole üldse kerge.  
Ty teab kõike valust ja hirmust. Aastaid tagasi sattus ta avariisse, mis aheldas mehe ratastooli. Neist said sõbrad. Ty õppis uuesti kõndima ning toetas Pippat pärast kõike, mida neiu läbi elas. Kuid nüüd, mil Pippa on täiskasvanud, soovib ta rohkemat. Ty’l on aga oma tüdruk ning mees teab, et neiu väärib kedagi temast hoopis paremat.

Arvamus:
Sarja viimane osa oli üsna hea. Kaasahaarav, nukker, romantiline ja hirmuäratav. Tegelikult oli raamatus kaks lugu – üks räägis Pippa elust orjuses, kuidas ta ellu jäi ja mida pidi üle elama; teine lugu leidis aset tänapäeval ning rääkis Pippa ja Ty suhtest. Esimene oli väga hästi kirja pandud. Osa jubedustest, mis Pippal üle tuli elada võttis lausa silma märjaks. Kõike arvesse võttes oli lausa ime, et Pippa suutis normaalset elu elada. Ma ei imesta, et kõik teda kolm aastat siidikinnastega kohtlesid. Imelik vaid, et Pippa seda nii kaua talus. Eelkõige meeldis mulle aga Pippa ja Raineri sõprus ning ma olin rõõmus, kui Pippa Raineri hiljem üles leidis. Korra oli raamatus isegi hetk, kus ma lootsin, et need kaks jäävad kokku. Nii ei läinud ja ega ma eriti ei kahetse ka. 
Ty oli huvitav tegelane. Kahju vaid, et tema minevikust nii vähe juttu oli. Ma tahtsin mehest rohkem teada saada. Küll aga hindasin ma seda, kui rahulikult ta asju võttis. Ta võis kohati väga armas olla ning kohtles Pippat nagu printsessi. Ainult tema ajastus jättis soovida. Mehed, kes alustavad järgmist suhet enne eelmise lõpetamist, on parajad mölakad. 
Raamatu lõpp ei meeldinud mulle. Tegelikult ajas juhtunu lausa iiveldama ja Macki saatus tegi tigedaks.

Sarja raamatud:
"Precarious"
"Melancholy"
"Anguish"
"Desolation"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...