neljapäev, 31. detsember 2015

"An English Bride in Scotland" - Lynsay Sands

Autor: Lynsay Sands
Originaalpealkiri: "An English Bride in Scotland"
Kirjastus: Avon
Formaat:e-raamat
Ilmumisaasta: 2013
Lehekülgi: 384
Goodreads
Proovikivi: armastusromaan 
 photo reiting3small.jpg 
Annabelist on saamas nunn,  kui ta ema kloostrisse saabub ja tüdruku koju viib. Seal selgub, et Annabeli õde on koos kallimaga jalga lasknud ja pere päästmiseks peab Annabel õe asemel abielluma Šoti laird'iga. Neiu ei tea midagi abikaasaks olemisest ja majapidamise juhtimisest, kuid Ross MacKay on üsna rahul, et kondise luuavarre asemel on ta pruudiks kurvidega häbelik neiu. Ning kui Annabeliga hakkavad juhtuma "õnnetused", liigutab Ross taevast ja maad, et oma naise elu päästa.

Arvamus:
2015. aasta proovikivi armastusromaan oli alguses klassikaline, kuid goodreads väänas reegleid ning klassikalisest armastusromaanist sai lihtsalt armastusromaan. Mulle sobis see ülihästi, sest klassikaline armastusromaan, mida ma alustasin, on siiani pooleli. 
Niisiis läksin kergema vastupanu teed ja lugesin läbi selle ajaloolise armastusloo, mis oli meistriteosest nii kaugel, kui vähegi võimalik. Vahepeal oli lugu täiesti naeruväärne ja tegelased üsna tobedad, aga mulle meeldis raamat sellegi poolest. See oli lihtne ja sirgejooneline lugu, ei vajanud pingsat mõttetööd, ootamatuid pöördeid ei olnud, nalja sai ka  ning pärast pikka kooliaastat vajasin just seda. Oh, kas ma mainisin, et lugesin seda juunikuus. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...