teisipäev, 26. mai 2015

"Promise Me" - Cora Brent

2. raamat sarjas "Defiant Motorcycle Club"
Peateglased: Promise Talbot ja Grayson Mercado


Promise Talbot kasvab üles kogukonnas, mis soosis polügaamiat. Promise pääses abielust, sest õppis linnas ämmaemandaks, kuid nüüd on ta kodus tagasi ja peab abielluma endast kolm korda vanema mehega, kel on juba kari naisi. Pärast abiellumist avastab Promise, et ta abikaasal on vägivaldne iseloom ning mehe lemmiktegevuseks saab Promise'i klohmimine. 
Kui mees ta ärireisile kaasa võtab, leiab Promise ootamatu võimaluse põgenemiseks ning satub nii Defiant'i motoklubisse.
Hiljuti vanglast vabanenud Grayson Mercado üritab tavaeluga harjuda. Kui läbi pekstud ja surmani hirmul noor naine temalt abi palub, ei kõhkle mees hetkegi. 
Kuid Promise'i abikaasa pole alla andnud. Vanamees tahab oma peksukotti tagasi.

Minu arvamus:
Raamat esimene pool oli väga hea. Teema oli  huvitav ning õudused, mida Promise läbi elas hästi kirja pandud. Mulle meeldis ta iseloom ning lausa neelasin raamatut. Ka Gray oli väga sümpaatne tegelane. 
Kusagil poole raamatu peal peategelased seksisid ja pärast seda polnud lugu enam sama. Korraga nad muud ei teinudki, kui seksisid ning Promise käitus nagu oleks tal aastaid kogemusi. Polnud mingit kõhklust, kohmitsemist või juhtnööre Graysonilt. Kuidas see võimalik on? Võibolla on asi minus. Mulle meeldivad bikerite armastusromaanid ja ma otsin alati järgmist suurepärast lugu, kuid see kiirus millega peategelased linade vahele jõuavad, ajab mu ahastusse. Ja kuidas need mootorratturid kogemusteta neiud "kõik sobib" pidutsejateks muudavad, on tõeliselt ebareaalne.
Kas tõesti on võimalik pärast kõike, mis Promise läbi elas, taastuda 24 päevaga ning alustada mehega normaalset suhet. Vaevalt küll.

Sarja osad:
"Promise Me"

 photo reiting3small.jpg

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...