reede, 16. jaanuar 2015

"Night Shift" - Nalini Singh, Ilona Andrews, Lisa Shearin, Milla Vane

Kogumik lühiromaane. Kuna lood on väga erinevad, siis otsustasin neid ka eraldi hinnata. 

 photo reiting4-5small.jpgNalini Singh "Secrets at Midnight"
Lühiromaan leopardist, kes tunneb linnas oma hingekaaslase lõhna, kuid ei suuda naise jälge üles võtta, sest lõhn kaob ootamatult.
Arvamus:
Vahva lugu. Ettearvatav, kuid mõnusa tempoga ja lihtne lugeda. Pealegi oli tore lugeda tuttvavatest tegelastest.


 photo reiting6small.jpg
Ilona Andrews "Magic Steals" 
Dali on taimetoitlasest tiiger, kel on võime kasutada maagiat. Kui kaduma läheb ta ema  tuttav, alustab naine koos oma kallimaga otsinguid.
Arvamus:
Fantastiline maailm. Sündmustik oli põnev ja tegelased suurepärased. Pean kindlasti "Kate Danielsi" sarja lugema hakkama.  Mulle meeldis, et Dali polnud viimasel ajal tavaks saanud kangelanna tüüp (loe: suurepärase rinnapartiiga, kurjamitele tuult alla tegev kaunitar), vaid tavaline naine, kel olid üsna tavalised probleemid, hirmud, lootused ja soovid. Ja ma armusin Jimi. Sel mehel oli stiili.


 photo reiting4small.jpgLisa Shearin "Lucky Charms"
Mac, kes näeb maagiast läbi alustab tööd üleloomulike olendite korrakaitses. Lühiromaan räägib tema esimesest missioonist, milleks on  otsida üles viis poissmeesteõhtul ula peale läinud  härjapõlvlast. Loomulikult saab ta endale partneriks seksika Iani, kes pole kollanokaga koos töötamisest just vaimustuses.
Arvamus:
Autor oli loonud huvitava maailma, kuid tegelasi oli liiga palju ja ühelegi polnud pööratud nii palju tähelepanu nagu kahes esimeses loos. Mul ei tekkinud tegelastega sidet. Maci töö tundus üsna huvitav ja kuna tegu on sarja algusega, siis tekitas lühiromaan piisavalt huvi, et tulevikus ka sarja esimest raamatut "The Grendel Affair" lugeda.  

 photo reiting2small.jpg
Milla Vane "The Beast of Blackmoor"
Sõdalasprintsess saab kuujumalannalt ülesandeks taltsutada Blackmoori koletis. Kohale jõudes taipab naine, et tegu pole koletise, vaid jumalanna põlu alla sattunud sõdalasega.
Arvamus:
Kohe kindlasti mitte minu maitse. Tegu polnud paranormaalse armastuslooga ega ka urban fantasy'ga. See oli erootika ja sealjuures mitte eriti hea. Mulle ei sobinud ei tegevuspaik ega autori stiil. Tegelastel polnud eriti viga, kuid seksi oli liiga palju ja need stseenid olid lihtsalt kõhedust tekitavad.


Kokkuvõttes hea kogumik. Nalini Singhi ja Ilona Andrewsi lood olid lahedad ja kindlasti loen ma neid ka edaspidi.

 photo reiting4small.jpg

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...