teisipäev, 30. detsember 2014

"Scandal and the Duchess" - Jennifer Ashley

Lühiromaan sarjas "Mackenzies & McBrides"
Peategelased: Rose Barclay ja Steven McBride

Rose Barclay on kurikuulus Southdowni hertsoginna, kelle iga liigutust saadab skandaal. Ajalehtedele lihtsalt meeldib kirjutada noorest naisest, kes abiellus endast tunduvalt vanema hertsogiga. Eriti kuna peig mesinädalate ajal suri. Hertsog jättis lesele kopsaka varanduse, mida haldab nüüd tema poeg, kes Rose'i majast välja löi.
Kui tänaval Rose jalge ees kaotab teadvuse uljas purjus šotlane, pole naisel südant meest külma kätte jätta ning ta viib mehe kaasa. Lahvatab uus skandaal, mis saab aina hoogu juurde, kui tuleb välja, et purjakil sotlane on autasustatud puhkusel  olev sõjaväelane Steven McBride. Rose'i au kaitsmiseks laseb Steven käiku plaani, mis muudab mõlema elu.

Arvamus:
Lugesin lühiromaani üle kuu aja. Algus oli üsna intrigeeriv, kuid mõne aja pärast ei tõmmanud lugu eriti ja seda oli väga kerge käest panna. Lõpuks otsustasin loo siiski lõpuni lugeda. Tegu ei ole viletsa armastuslooga. Rose'il ja Stevenil olid oma tõeliselt kaunid ja emotsionaalsed hetked, aga kuna sarja algus rabas mind vaimustava armastuslooga jalust, siis ootan ma pidevalt, et autor seda  ületaks. Siiani pole ta seda kahjuks suutnud. 
Mackenzied muutsid loo huvitavamaks. Tore oli lugeda, kuidas nende elu vahepeal oli läinud. Peaksin vist ka märkima, et "Scandal and the Duchess" tegevus toimub 1885. aasta novembris ehk siis tegelikult kuus aastat enne Danieli lugu "The Wicked Deeds of Daniel Mackenzie". Lisan alla iga lingi taha, millal raamatu tegevus toimub. Aastaarvud on võetud Jennifer Ashley kodulehelt

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Lady Isabella's Scandalous Marriage"      september 1881
"The Many Sins of Lord Cameron"      september 1882
"The Duke's Perfect Wife"      1884. aasta kevad
"The Untamed Mackenzie" (lühiromaan) aprill 1885
"Scandal and the Duchess"   november 1885

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...