esmaspäev, 29. detsember 2014

"Private Practice" - Samanthe Beck

1. raamat sarjas "Private Pleasures"
Peategelased: Ellie Swan ja Tyler Longfoot

Dr Ellie Swan naaseb kodulinna, et seal oma praksis avada ja diabeetikust isal silma peal hoida. Samuti on naisel plaanis kodulinna kuldne poiss Roger Reynolds ära võluda ja endasse armuma panna. Kuid Elliel on probleem - Roger eelistab rohkete  kogemustega voodipartnereid.
Tyler Longfoot on vaja hädasti laenu, et oma äri vee peal hoida, kuid tänu oma paha poisi kuvandile on see üsna keeruline. Keegi ei usu, et ta on muutunud. Seda enam vajab mees, et Ellie hoiaks suu kinni, kui ta leiab end kell kaks öösel naise ukse taga kuul tagumikus.
Ellie on nõus Tyleri kokku lappima ja kogu loost vaikima, kui mees õpetab talle, kuidas Roger ära võrgutada. Tyler alustab õppetunde ja üsna varsti on Ellie veendunud, et suudab Rogeri ära võluda, kui ta just enne Tylerisse ära ei armu.

Arvamus:
Hea mõte ja nauditav stiil, kuid Ellie oli üle mõistuse naiivne. Lõpuks muutus ta kinnisidee Roger endale saada lausa naeruväärseks. Tyler seevastu oli lahe kangelane - selline muhe ja humoorikas tüüp. Mu teiseks lemmiktegelaseks oli Ellie assistent Melody. Sellist truudust kohtab harva ning ma loodan, et tal ja seksikal tuletõrjujal läheb hästi. See stseen Ellie praksises oli tõeliselt kuum ja riivatu. 

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Private Practice"
"Light Her Fire"
"Falling for Enemy"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...