teisipäev, 30. detsember 2014

"Miss Congeniality" - Shelly Laurenston

Raamatu nimi on tegelikult "When He Was Bad" ning see sisaldab ka Cynthia Edeni lugu "Wicked Ways", kuid kuna ma seda ei lugenud, on selles postituses juttu vaid Shelly Laurenstoni "Magnus Packi" loost "Miss Congeniality".


Van on hea välimusega, andekas ning ühel päeval saab temast Van Holtzide hundikarja alfa. Lumekuningannast professor Irene Conridge on geenius, kellel riiklik julgeolek on aastaid silma peal hoidnud. Irenele on tähtis ta töö ning ta ei saa aru, miks rikkurist playboy temast huvitatud on. Van ise ka ei tea, mis teda Irene'i juures köidab, kuid ta naudib iga naisega kohtumist üha enam. Kui Irene ohtu satub, tõttab mees teda kaitsma ning viib naise oma majja

Arvamus:
Shelly Laurenston on vaieldamatult naljakate paranormaalsete armastusromaanide kuninganna. "Miss Congeniality" oli tempokas, vaimukas ja mürglit täis. Ma nautisin loo stiili ja selle tegelasi ning soovisin, et see oleks olnud pikem.
Lugu on paigutatud autori "Magnus Pack" sarja, kuid tegelikult on loos olevad tegelased ka Shelly Laurenstoni "Pride" sarjas. Nii on see lugu sillaks kahe sarja vahel, mida ma soovitan kõigile, kes armastavad riivatut ja ülevõlli huumorit.

Hinne: 4 / 5
Sarja raamatud:
"Pack Challenge"
"Go Fetch!"
"Here Kitty, Kitty!"
"Miss Congeniality" (novella raamatus "When He Was Bad")

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...