esmaspäev, 29. detsember 2014

"Highlander Most Wanted" - Maya Banks

2. raamat sarjas "The Montgomerys and Armstrongs"
Peategelased: Genevieve McInnes ja Bowen Montgomery

Genevieve McInnes on pikka aega olnud McHugh kindluses õela ja julma lairdi käes vangis, kes  neidu sihikindlalt hävitada üritas. Kui Montgomery klann McHugh kindluse vallutab ning vana laird surmahirmus põgeneb, on Genevieve'il viimaks võimalus vabaks saada. Tundes häbi selle pärast, mida ta ellujäämiseks tegema on pidanud, ei taha neiu koju tagasi minna, vaid loodab kloostris rahu leida. 
Bowen Montgomery jääb venna palvel McHugh kindlust haldama ning kohtab seal salapärast naist, kes teeb kindluse rahva heaolu nimel kõik, kuid saab vastutasuks vaid sõimu ja solvanguid. Üsna pea on Bowen Genevieve'st lummatud, kuid neidu endale võita pole üldsegi kerge.

Arvamus:
Mulle meeldisid nii lugu kui ka tegelased, kuid Genevieve'i kannatuste rõhutamine muutus üsna kiiresti tüütuks. Ma sain juba esimesel korral aru, et teda hoiti vangis, koheldi julmalt ning McHugh lairdi poeg oli koletis, kes nautis Genevieve'i piinamist. Maya Banks ei pidanud seda pidevalt rõhutama. Mu mälu on veel üsna hea. Iga kord kui ma hakkasin lugu nautima, suutis autor taas Genevieve kannatused üles võtta. Tegelikult polnud need isegi neiu mälestused. Autor lihtsalt korrutas, kui väga Genevieve kannatas ning kuidas ta ei saa kunagi nendest katsumusest üle ega leia oma õnne. See on ka põhjus, miks ma ei saa raamatule üle 3 punkti anda.

Hinne: 3 / 5
Sarja raamatud:
"Never Seduce a Scot"
"Highlander Most Wanted"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...